תינוק נורה בראשו מרובה אוויר

התקשורת הבריטית מזועזעת אחרי שבני זוג בשנות העשרים לחייהם נעצרו בחשד שירו בתינוק בן שנה ברובה אוויר. התינוק מאושפז במצב אנוש, ועל פי ההערכות, גם אם ישרוד, יסבול מנק מוחי

התינוק אושפזבמצב אנוש

תינוק בן שנה מהעיר בריסטול בבריטניה מאושפז במצב אנוש במחלקת הילדים של בית החולים העירוני, לאחר שבסוף השבוע נורה בראשו ברובה אוויר. הבוקר (ראשון) הוגש לבית המשפט כתב אישום נגד ג'ורדן וולטרס ואמה ג'ין הורסמן בני ה-23 וה-24, שחשודים בירי בתינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה הוזעקה לדירה בשדרות בישפורט בעיר, אחרי שהשכנים שמעו את הפעוט "צורח בלי הפסקה". מהדיווחים בבריטניה לא ברור כעת היכן היו הוריו של הפעוט, אמי אלן ואדוארד סטודלי.

ההורים אמרו אחרי האירוע כי "אנחנו מודים מאוד על הסיוע והתמיכה של המשפחה, החברים והקהילה ברגעים הקשים האלה. אנו מאוד מודאגים ומתרכזים כרגע בהחלמת בננו. אנחנו מבקשים שיכבדו את הפרטיות שלנו כדי להתרכז בכך".

הבית בבריסטול "הפעוט לא הפסיק לצרוח" (SKY NEWS)

עיתון ה"סאן" הבריטי דיווח כי בבית החולים נאלצו הרופאים להסיר חלק מגולגולתו של הפעוט כדי לשחרר את הלחץ על ראשו. הרופאים המטפלים טוענים שאם ישרוד, הוא ודאי יסבול מנזק מוחי.

ג'ונתן דין ממשטרת בריסטול אמר כי "אנחנו עדיין מנהלים חקירה כדי להבין מה בדיוק קרה שם, אבל אין לנו ספק - מה שקרה שם מאוד טראגי". במשטרה אומרים שאין ספק שהאירוע היכה בהלם את הקהילה כולה.