בתום דרמת ענק: גרמניה בחצי הגמר

הקלישאה הספורטיבית הידועה אומרת שכדורגל משחקים 90 דקות ובסוף גרמניה מנצחת. אז אומנם אלופת העולם אכן ניצחה אך היא נזקקה ל-120 דקות בכדי לגבור על נבחרת איטליה בתום דו קרב פנדלים בתוצאה 5:6. תוצאת המשחק לאחר הזמן החוקי עמדה על 1:1

שחקני גרמניה חוגגים את הניצחון (רויטרס)

אחרי משחק ארוך, מתיש ודרמטי - אלופת העולם בכדורגל גרמניה העפילה הלילה (שבת) לחצי גמר אליפות אירופה. גרמניה גברה על איטליה בפנדלים 5:6. תוצאת המשחק בתום הזמן החוקי עמד על 1:1.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שתי הנבחרות בעטו לא פחות מתשעה פנדלים, הרבה מאוד שחקנים לא עמדו בלחץ והחטיאו, אך בסופו של דבר היה זה שחקן ההגנה הגרמני יונאס הקטור ששלח פנימה את הפנדל המכריע, כשהכדור עבר מתחת לגופו של השוער הוותיק והקפטן של איטליה ג'יאנלואיג'י בופון.

שתי הנבחרות הגיעו לדו-קרב הפנדלים לאחר 120 הדקות, שהסתיימו בתיקו אחת במשחק קשוח וטקטי מאוד. גרמניה עלתה ליתרון בדקה ה-68 משער של מסוט אוזיל. היתרון הגרמני החזיק פחות מעשר דקות. בדקה ה- 77 פנדל לזכות נבחרת איטליה לאחר נגיעת יד של שחקן גרמני ברחבה. לאונרדו בונוצ'י דייק מהנקודה הלבנה ששלחה את שתי הנבחרות להארכה.

סיפור ההצלחה של איטליה ביורו הזה נגמר וכעת גרמניה תחכה לראות מול מי תשחק בחצי הגמר - יריבתה תיקבע ביום ראשון בערב במשחק בין צרפת המארחת לאיסלנד.