קלינטון נחקרה בפרשת המיילים

המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב תושאלה על ידי הבולשת הפדרלית במשך שלוש שעות וחצי בעניין פרשת המיילים. במרכז החקירה עומדת השאלה האם קלינטון העבירה חומר מסווג בשרת הדואר הפרטי שלה

קלינטון, ארכיון (רויטרס)

המועמד לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית בארה"ב הילרי קלינטון תושאלה היום (שבת) על ידי ה-FBI בעניין פרשת המיילים. מדובר בהמשך תהליך הבדיקה האם קלינטון או מישהו מעוזריה בעת שכיהנה כמזכירת המדינה עברו על החוק בכך שפתחו כתובת דואר אלקטרוני פרטית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"קלינטון מסרה עדות מרצונה החופשי על הסדרי הדואר האלקטרוני שלה במהלך כהונתה כמזכירת המדינה", אמר דובר הקמפיין של קלינטון ניק מריל. "היא שמחה על שניתנה לה הזדמנות לסייע למחלקת המשפטים להביא את הבדיקה הזו לסיום".

התשאול הזה נמשך כשלוש וחצי שעות במפקדת ה-FBI בוושינגטון. השאלה המרכזית שעומדת במרכז הבדיקה היא האם קלינטון עברה על החוק בכך שהעבירה בשרת הדואר הפרטי חומר מסווג.

מנהלי הקמפיין של המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ משתמשים כבר זמן רב בחקירה נגד קלינטון כדי להטיל ספק באמינותה ובשיקול דעתה. אתמול הפיצו מנהלי הקמפיין דואר אלקטרוני תחת הכותרת "העובדות על השרת הסודי של קלינטון", ובו כתבות על פרטי דואר מסווגים שכביכול הפיצה קלינטון בשרת הפרטי.