התסבוכת של טראמפ: מגן דוד במודעה מכפישה

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב צייץ בטוויטר כרזה שעליה נכתב "קלינטון - המועמדת לנשיאות הכי מושחתת אי פעם". אלא שהכיתוב הזה הופיע בתוך מגן דוד על רקע דולרים. הדבר עורר זעם ברשת - ושונה זמן קצר לאחר מכן

עוד פרובוקציה מבית היוצר של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית: בציוץ שפרסם מוקדם יותר היום (שבת) בטוויטר דונלד טראמפ, הוא האשים את יריבתו הדמוקרטית הילרי קלינטון בהיותה "המועמדת לנשיאות המושחתת ביותר אי פעם" - אך עורר סערה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במודעה שפורסמה בחשבון הטוויטר של ארדן, אוזכר סקר שנערך בערוץ החדשות האמריקני "פוקס", המצוטט בכרזה - שעליה הוצג מגן דוד על רקע דולרים. זמן

הציוץ עורר זעם ברשת תוך זמן קצר - וגרם, כך מתברר, לאנשי הקמפיין של טראמפ להסיר אותו ולהעלות במקומו מודעה שונה - כשהפעם הכיתוב נגד קלינטון נכתב בתוך עיגול.

בחודש שעבר, בריאיון לרשת CBS, אמר טראמפ כי על ארצות הברית לשקול ברצינות לעשות שימוש ב-Profiling (אפיון גזעי) על מוסלמים בארצות הברית ככלי ללוחמה בטרור.

אחרי פיגוע הירי בסן ברנרדינו בדצמבר האחרון, עורר טראמפ סערה וביקורת גם בתוך מפלגתו, לאחר שהציע לאסור כניסת מוסלמים לארצות הברית. לאחר הטבח באורלנדו הציע טראמפ לאסור הגירת מוסלמים ממדינות שיש להן "קשר מוכח לטרור" ואף טען כי מוסלמים אמריקנים אינם משתפים פעולה עם רשויות החוק ואינם מדווחים על חשודים מקרבם.