בכורה חלומית לזהבי בסין

מתאקלם מהר: הקשר כבש בדקה ה-76 את השער הראשון שלו בסין - בנגיחה. כעבור כמה דקות הוא בנה את השער השלישי של קבוצתו ואחר כך בישל את השער הרביעי, בניצחון 2:4

בכורה חלומית לזהבי בסין

זה לקח לו בערך רבע שעה - וערן זהבי כבר התחיל להצדיק את הכסף האסטרונומי ששולם עליו, עם הופעה חלומית בבכורה שלו בליגה הסינית. קפטן נבחרת ישראל נכנס כמחליף חצי שעה לסיום המשחק של קבוצתו גוואנז'ו בליגה הסינית, במצב של שוויון 1 והראה שהוא ממש לא זקוק להרבה זמן התאקלמות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדקה ה-76 הוא כבר כבש את השער הראשון שלו בסין, בנגיחה, כולל חגיגת ה"פיו-פיו". כעבור כמה דקות הוא בנה את השער השלישי של קבוצתו, ואח"כ בישל את השער הרביעי, בניצחון 2:4.

בסיום התעטף זהבי בדגל ישראל וסיפר לעיתונאים שהוא עייף כי הוא עדיין רק ב-30% או 40% כושר. הסינים, שישלמו לזהבי 60 מיליון שקלים בשנתיים וחצי הקרובות, לא כולל הבונוסים על כל שער, כבר צריכים להוסיף קצת לחשבונית.

אוהדי מכבי תל אביב ניסו למנוע את העזיבה

בשבוע שעבר, לאחר שהמגעים על חוזה חדש בין זהבי לבין מכבי ת"א לא צלחו והוא כבר היה בדרכו לנמל התעופה על מנת להמריא לסין, הוצע לו ברגע האחרון חוזה חדש על ידי מיץ' גולדהאר, שלא גרם לו להתרצות.

כדי לנסות ולשכנע אותו ברגע האחרון, הגיעו אוהדי מכבי תל אביב למתחם האימונים של הקבוצה בקריית שלום, ותלו שלטי תמיכה כדי שזהבי יישאר בקבוצה. ביום שבת שעבר הגיעו כ-300 אוהדים למתחם האימונים כדי להפגין נגד עזיבתו של הקפטן, שערך אימון לצד יואב זיו. חלקם אף הצליחו לחדור למגרש עצמו, הרימו את זהבי על הכתפיים ושרו "תישאר, תישאר" ו"זהבי לא יזוז ממכבי".