ארה"ב סוערת: לאן נעלמו 14 נערות?

במשך שנתיים התקבלו עוד ועוד דיווחים במשטרת ניו-יורק על נערות מרובע הברונקס. רק בחודש האחרון התקבלו דיווחים על 6 נערות נוספות וכעת נחשפת רשימת השמות במטרה להעלות מודעות ולבקש מהציבור סיוע במציאתן. "כל כמה שבועות אחת הבנות שלנו פשוט נעלמת באמצע הרחוב", אמר חבר מועצת העיר במסיבת עיתונאים שכינס

14 בנות פשוט נעלמו

לפחות 14 בנות דווחו כנעדרות מרובע הברונקס בניו-יורק, וכעת עולה חשש כי נמכרו לזנות. השבוע פרסם אחד מחברי העירייה את רשימת שמותיהן של הבנות, שנעלמו כולן במהלך השנתיים האחרונות, על מנת להעלות מודעות למקרה ומתוך תקווה שהציבור יסייע במציאתן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כל כמה שבועות אחת הבנות שלנו פשוט נעלמת באמצע הרחוב", אמר חבר המועצה במסיבת עיתונאים שכינס. "משהו קורה פה. הן בנות שנראות טוב". חבר המועצה מנה את שמותיהן של 14 הבנות, בגילאים 12-19, שנעלמו החל מחודש יולי 2014, כולן ממוצא היספני או אפרו-אמריקני.

רק בחודש האחרון דווחו שש מהן כנעדרות ובשבוע שעבר התווספו שתיים נוספות לרשימה. משטרת ניו יורק הודיעה כי היא בוחנת את תיקי הנעדרים של הבנות ובוחנת גם את טענותיו של חבר המועצה.

בין הבנות הנעדרות גם סיירה ריברה, בת 14, שנראתה לאחרונה ב-2 ביוני. בתחילה חשבה המשטרה כי היא ברחה מהבית עם בן זוגה אך כעת נבדקים כיווני חקירה נוספים. "היא הייתה בחורה מאוד נחמדה, אהבה להאזין למוזיקה עם הילדים בשכונה", סיפרה אחת השכנות. "זה משוגע, אני לא מרגישה שזה אזור בטוח".

אשלי ביסל, בת 16, נראתה לאחרונה לפני כשבוע כשיצאתה מביתה. הוריה אמרו כי הייתה בדרך לאסוף את אחיה בן ה-10 מבית הספר, אך מעולם לא הגיעה ליעד. "זה מטריד", הוסיף חבר המועצה. "אנו צריכים לדאוג לביטחונם של ילדינו".