מסי הודיע: פורש מנבחרת ארגנטינה

עם סיום משחק הגמר בקופה אמריקה בין ארגנטינה לצ'ילה שנערך הלילה, הודיע אגדת הכדורגל על פרישה מהנבחרת הלאומית - זאת לאחר שהחמיץ פנדל ברגע המכריע של המשחק, מה שהוביל לזכייתה של צ'ילה בתואר. "זה לא בשבילי", אמר מסי עם תום המשחק כשהוא מאוכזב ושבור

הקריירה של מסי בנבחרת ארגנטינה הסתיימה בדמעות: אגדת הכדורגל ומי שנחשב כיום לשחקן מספר 1 בעולם, ליאו מסי, הודיע הלילה (שני) על פרישה מהנבחרת הלאומית של ארגנטינה - זאת לאחר שנחל תבוסה צורבת במשחק הגמר של הקופה אמריקה שנערך בניו ג'רזי. ההודעה הדרמטית הגיעה לאחר הפעם הרביעית בה מסי הוביל את נבחרת ארגנטינה לגמר של טורניר גדול - ומפסיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"חשבתי לעצמי בחדר ההלבשה שזהו זה, עידן הנבחרת נגמר מבחינתי", הודיע מסי השבור לאחר המשחק. "אלה כבר ארבעה גמרים. זה כבר לא בשבילי. חיפשתי את זה, זה מה שהכי רציתי, לא הצלחתי - ואני מאמין שזהו זה". התסכול של מסי נובע מכך שהגיע 3 פעמים עם נבחרתו לגמר הקופה אמריקה - והפסיד, וכך קרה גם בגמר המונדיאל בברזיל לפני שנתיים, אז הפסידה ארגנטינה בגמר לגרמניה.

ארגנטינה בהלם. מסי לאחר ההחמצה (רויטרס)

משחק הגמר בין צ'ילה לארגנטינה הסתיים בתיקו 0:0 - וגם לאחר ההארכה, שתי הנבחרות לא הצליחו להבקיע ולא הגיעו להכרעה. עקב כך, המשחק הגיע להכרעה מהנקודה הלבנה. בבעיטות ההכרעה מ-16 מטרים, מסי החמיץ - מה שהוביל לזכייתה של צ'ילה באליפות בפעם השנייה ברציפות.

עם זאת, ייתכן ולא מדובר בהכרח בסוף הדרך עבור מסי בן ה-29 במדי נבחרת ארגנטינה, האלביסלסטה. בעוד שנתיים תיערך אליפות העולם בכדורגל ברוסיה, וייתכן שעקב קריאות של מיליוני ארגנטינאים למסי להתגייס למשימה ולהוביל את הנבחרת במשחקים, הוא עוד ישוב אליה.