דוח משטרתי: ערימות של חומר פדופילי נמצאו באחוזתו של מייקל ג'קסון

7 שנים מאז מת מלך הפופ, חושף המגזין radaronline את הדוח המשטרתי שנכתב לאחר הפשיטה על אחוזתו של הזמר בקליפורניה - דוח החושף פרטים מזעזעים ומטלטלים במיוחד. בין היתר דווח על מציאת אוספי תמונות עירום של ילדים בחדר השינה והשירותים שלו. חבר בצוות התביעה שהתנהלה נגד ג'קסון: "אין ספק שהתעלל מינית בילדים"

חומר פדופילי רב נמצא בביתו. ג'קסון (רויטרס)

חומר פדופילי רב נמצא באחוזתו של הזמר המנוח: עולם הבידור כמרקחה היום (שלישי) לאחר שהותר לחשוף דוח משטרתי ובו פרטים אודות מה שנמצא באחוזת "נוורלנד", בה התגורר מלך הפופ המנוח מייקל ג'קסון בקליפורניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדוח שנכתב לאחר הפשיטה על אחוזתו של ג'קסון ב-2003, מופיע פירוט רב של הרכוש שנמצא בשטח הבית הענק ובו גם אוסף גדול מאוד של חומר פדופילי. בחדר השינה ובחדר השירותים של הכוכב המנוח לבדם נמצאו שבעה אוספים שונים של חומר פורנוגרפי מסוף המאה ה-19 ועד ימינו, בהם נראים נערים וילדים כשהם עירומים.

"מצאנו שם תמונות מבחילות של עינוי ילדים, תיעוד יחסים בין מבוגרים לילדים ומעשי סדום" העיד אחד החוקרים. "המסמכים שנחשפו מציגים את ג'קסון כמניפולטיבי, רודף סמים וחולה מין שכפה על ילדים לעשות כרצונו". הדוח והעדויות שפורסמו באתר radaronline, הובילו בזמנו למעצרו של ג'קסון בחשד שביצע מעשים מיניים אסורים.

"אין ספק שג'קסון התעלל מינית בילדים"

עוזרו של התובע המחוזי בסנטה ברברה, שהיה חלק מצוות התביעה נגד ג'קסון במשפט שנפתח נגדו בחשד שביצע מעשים מיניים אסורים, סיפר בנוסף כי "נמצאו הרבה אמצעים שבעזרתם נהג ג'קסון להרדים את הילדים. מייקל גם הודה במהלך המשפט שלקח איתו ילד אחר ילד למיטה במשך תקופות זמן ממושכות".

אחוזת "נוורלנד" בקליפורניה (רויטרס)


לדבריו, המשטרה זיהתה "חמישה ילדים שונים כשבפיהם טענות על התעללות מינית לכאורה. אין בלבי ספק שמייקל היה אשם בהתעללות מינית בילדים". בסופו של דבר, זוכה ג'קסון מהמעשים שיוחסו לו - זאת לאחר שנחשד בשבעה סעיפים של עבירות של הטרדה מינית נגד ילדים ושתי עבירות חמורות של מתן משקאות אלכוהוליים לקטינים מתחת לגיל 14.

לאחר שהסתיים המשפט, עזב ג'קסון את ארה"ב לבחריין שבמפרץ הפרסי - ושב בשנת 2009, אז הוא התכונן לסיבוב הופעות הקאמבק שלו - אלא שבעיצומן של ההכנות הוא נמצא מת, לאחר שנטל תרופות שנתן לו רופאו ד"ר קונרד מוריי, שהורשע בהריגתו בשוגג.