חשש למטען בבריסל, קניון פונה

הכוננות הועלתה בבריסל בשל החשד למטען חבלה במרכז קניות מרכזי בעיר. אדם אחד נעצר בחשד שנשא עליו חגורת נפץ וסגר הוטל על כל הרחובות הסובבים את מרכז הקניות. בתום בדיקת המשטרה לא נמצאו חומרי נפץ בקניון. האירוע מתרחש על רקע ביקורו של הנשיא ריבלין בבלגיה

בריסל בכוננות (טוויטר)

משטרת בלגיה עצרה הבוקר (שלישי) אדם במרכז קניות בבריסל, בחשד כי נשא עליו חגורת נפץ. בשל החשש הוטל סגר על כל הרחובות הסובבים את מרכז הקניות. על פי הדיווחים, החשוד נעצר לאחר שלכוחות הביטחון הגיע איום על פצצה שהוטמנה בקניון גדול במרכז העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

 מיד לאחר קבלת שיחת האיום, יצאו כוחות גדולים של משטרת בלגיה לאזור הקניון, הטילו סגר על המתחם והחלו לפנות ממנו אזרחים. "מיד עם קבלת השיחה הגענו למקום והקמנו מתחם סטרילי שיבודד את הזירה", הסביר מפקד המשטרה המקומית.

זירת האירוע היום (טוויטר)

"אדם נעצר הבוקר בחשד לנשיאת מטען חבלה", מסר דובר משטרת בריסל. "צוות החבלנים של הצבא הוזעק למקום ובודק האם אכן מדובר בפצצה". בתום בדיקה התברר כי האדם אינו נושא מטען חבלה. מרכז החירום הבלגי שאחראי על תיאום פעולות הביטחון התכנס לפגישה דחופה יחד עם ראש ממשלת בלגיה, לדון בפרטי האירוע, שמתרחש גם על רקע ביקור נשיא המדינה ראובן ריבלין בבלגיה.