"לא התנהגנו כשורה, נקבל קנס"

לוקח אחריות: שר הספורט של רוסיה, ויטלי מותקו, אמר הבוקר כי איחוד הכדורגל ברוסיה לוקח אחריות ומצפה לקנס מאופ"א בעקבות המהומות שפרצו בין אוהדי רוסיה ואוהדי אנגליה. "הרשויות ברוסיה יחקרו את נסיבות התקרית", הוא הבטיח

"אנחנו צפויים לקבל קנס" (רויטרס)

איחוד הכדורגל ברוסיה לוקח אחריות על התנהגות אוהדי הנבחרת הרוסית במשחקי היורו בצרפת, ומצפה לקבל קנס מאופ"א. "לא התנהגנו כשורה, אנחנו צפויים לקבל קנס", אמר שר הספורט של רוסיה, ויטלי מותקו.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הוא הוסיף כי הרשויות ברוסיה יחקרו את נסיבות המהומות שפרצו בין אוהדי רוסיה ואוהדי אנגליה סמוך למשחק בין שתי הנבחרות, ואמר שככל הנראה היו נסיבות רבות לתקרית האלימה. עשרות אוהדים נפצעו, ואחרים שנטלו חלק בתגרות נעצרו.

דאייר חוגג את השער לזכות אנגליה (רויטרס)

אוהד נבחרת אנגליה נאבק על חייו לאחר שהותקף על ידי אוהד רוסי. עדי ראייה סיפרו כי האיש עבר החייאה על ידי כוחות ההצלה: "הוא ספג מכות קשות בראשו". המשחק בין שתי הנבחרות הסתיים בתיקו 1:1. אריק דאייר העלה את אנגליה ליתרון בבעיטה חופשית בדקה ה-73, אך ואסילי ברזוצקי איזן בנגיחה בתוספת הזמן.

רוסיה חוגגת שוויון, אנגליה בהלם (רויטרס)

כתב הספורט של רשת "סקיי" הבריטית, פול קלסו, דיווח כי חבורה של חוליגנים אוהדי רוסיה הגיעו לאזור הנמל בעיר ופשוט חיפשו לתקוף אוהדי אנגליה. "בקבוקים יודו לעבר האוהדים האנגלים", הוא דיווח. "רבים נפצעו והמשטרה לא הצליחה להשתלט".

תשעה נעצרו (רויטרס)

המשטרה משתמשת בגז מדמיע - אך לא מפרידה ב (רויטרס)

כתבת נוספת של הרשת, סיובהן רובינס, העידה כי "ראינו כסאות מושלכים, בקבוקים מושלכים, שולחנות מושלכים - והיו גם פצועים". לדבריה, היא חזתה בכ-300 בני נוער שועטים במורד אחד הרחובות בעיר.

חשש מהתפרעויות נוספות במהלך הטורניר (רויטרס)

"המשטרה לא מצליחה להשתלט" (רויטרס)

ברחבי העיר פזורים שברי זכוכיות כעדות להתנגשויות הקשות מאז תחילת משחקי היורו. בלילות קודמים היו מעורבים במהומות גם אוהדי נבחרת צרפת, ובתי קפה ופאבים מקומיים כבר החלו במיגון חלונותיהם.