בחגיגות ה-90: חייל מלכותי התעלף

חגיגות יום הולדתה ה-90 של המלכה אליזבת' נמשכות גם אתמול בהשתתפות מאות מכובדים ואלפי חיילים - שאחד מהם לא עמד בעומס החום בתלבושת הכבדה, והתמוטט על פניו. למרבה המזל, הוא פונה ממקומו עוד לפני שהמלכה הגיעה למקום

הוכנע על ידי החום - והתלבושת (רויטרס)

לא כולם חגגו אתמול (שבת) עם המלכה אליזבת': אחד מהשומרים במשמר המלכותי התעלף ונפל על פניו במהלך אחד מאירועי חגיגות יום ההולדת ה-90 של המלכה. השומר פונה במהרה על ידי אנשי הטקס, שהמשיכו בחגיגות כרגיל.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

ככל הנראה התמוטטותו של החייל נבעה משילוב בין מזג האוויר החמים בממלכה - לונדון נהנתה היום מיום שמשי, עם 22 מעלות - לבין התלבושת הכבדה והחמה שנאלצים החיילים ללבוש. רק לפני מספר שבועות חל אירוע דומה כאשר חייל התמוטט במהלך החזרות לאירוע.

למרבה המזל, ההתמוטטות חלה עוד לפני שהמלכה עצמה הגעה למקום, בליווי מאות מכובדים, בהם גם בני המשפחה המלכותית ומנהיגים מרחבי העולם. כולם התייצבו בקתדרלה לתפילת הודיה מיוחדת לרגל האירוע.

המלכה חוגגת 90 (רויטרס)

במצעד נטלו חלק כ-1,500 חיילים, ולצידם כ-200 סוסים ועוד 400 מוזיקאים. המצעד הוא חלק מסורתי מחגיגות יום ההולדת המלכותי עוד מאז המאה ה-17, והוא חלק משלל חגיגות סביב המאורע בו נוטלים חלק אזרחי הבירה.