הפתעה מתחת למים: דג בתוך מדוזה

גם הביולוגים הימיים מתלהבים מהתמונה הזו: מדוזה השתלטה על דג במפרץ ביירון שבאוסטרליה. "הדג היה עדיין בחיים, ניסה לשחות הרחק מהמדוזה שחסמה לו את הדרך הדג ניסה להיאבק", סיפר הצלם החובב. "הוא ניסה לשחות לכל הכיוונים"

האכזריות של המעמקים (CNN)

צלם תת מימי מאוסטרליה הצליח לקלוט במצלמה את אחת הדוגמאות לאכזריות שבחיי המעמקים - דג חסר אונים בתוך מדוזה. הצלם טים סמואל, שמתאר את עצמו כ"מכור לאוקיינוס, אוהב צילום וחובב הרפתקאות", קיבל הכל בפריים אחד כשצלל במי מפרץ ביירון האוסטרלי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

סמואל סיפר לרשת CNN שהוא צלל בריף יחד עם חברים, במטרה לצלם צבי ים ששחו בשונית - אבל אז הוא קלט שהוא רואה משהו שלא ראה קודם. "לא היה שם שום דג, פשוט נתקלתי בזה", אמר בשיחת טלפון.

הדג ניסה לברוח אבל המדוזה חסמה אותו (CNN)
סמואל הוסיף ואמר שעקב אחרי הסיטואציה במשך 20-30 דקות. למרות שהמדוזה והדג קטנים מאוד, הוא הצליח לקלוט כמה תמונות ופרסם אותן בחשבון האינסטגרם שלו. "הדג שהיה עדיין בחיים, ניסה לשחות הרחק מהמדוזה שחסמה לו את הדרך הדג ניסה להיאבק, הוא ניסה לשחות לכל הכיוונים", נזכר.

ברשת CNN הדגישו שמפרץ ביירון הוא שמורת טבע אסורה לדייג ולכן העולם התת ימי עשיר מאוד. "הראיתי את התמונה לביולוגים ימיים שאמרו שלא ראו דבר כזה אף פעם", אמר הצלם סמואל, "ידעתי שזה משהו מיוחד".