קמפיין הפרסום בוטל: "טראמפ מזיק לבריאות כמו סיגריות"

אתר BuzzFeed החליט לוותר על הכנסות של 1.3 מיליון דולר וביטל חוזה פרסום שחתם עם המפלגה הרפובליקנית – והכל בגלל טראמפ. במכתב ששלח לעובדי החברה ציין מייסד ומנכ"ל האתר: "הקמפיין שלו עומד בסתירה לחירויות העובדים שלנו בארצות הברית ומסביב לעולם"

"טראמפ מזיק לבריאות כמו סיגריות" (רויטרס)

אחד מאתרי התוכן האמריקניים הגדולים ביותר בעולם - באזפיד (BuzzFeed) - הודיע הערב (שני) כי החליט לבטל חוזה פרסום נרחב עם המפלגה הרפובליקנית בשל סירובו של מייסד האתר לפרסם מודעות תמיכה במועמד לנשיאות דונלד טראמפ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי דיווח באתר פוליטיקו, העסקה בין באזפיד לבין הרפובליקנים נחתמה בחודש אפריל האחרון והיא נאמדת ב-1.3 מיליון דולר. הפרסומים עצמם אמורים היו להתחיל בסתיו. "מאז שחתמנו על העסקה הפך טראמפ למועמד המפלגה", כתב המייסד והמנכ"ל ג'ונה פרטי.

ביטלו את קמפיין הפרסום (רויטרס)

"טראמפ קורא לאסור על כניסת מוסלמים לארה"ב, מאיים להגביל את חופש העיתונות והתבטא באופן פוגעני נגד נשים, מהגרים ואזרחים זרים", הוסיף. "הקמפיין שלו עומד בסתירה לחירויות העובדים שלנו בארצות הברית ומסביב לעולם"

במכתב ששלח לעובדי החברה ציין המנכ"ל כי על אף שלרוב הוא מעדיף להימנע מלדחות הכנסות שמאפשרות את קיומו של האתר, ישנם יוצאי דופן מסוימים. "אנחנו לא מפרסמים סיגריות כי הן מזיקות לבריאות ואנחנו לא מפרסמים מודעות של טראמפ מאותה סיבה בדיוק", כתב.