יפן: אותר הילד שננטש ע"י הוריו ביער

מאות כוחות חילוץ חיפשו בשבוע האחרון את הילד בן ה-7 שננטש על ידי הוריו ביער ביפן - כעונש. הבוקר הוא נמצא כשהוא בריא ושלם, במרחק של כחמישה קילומטרים מהמקום בו נעלם. הוא נשלח לבדיקות רפואיות בבית החולים

אביו של הילד שאותר במסיבת עיתונאים (רויטרס)

כעבור כמעט שבוע שלם של חיפושים עם מאות כוחות חילוץ, סיוע ומתנדבים אותר הילד בן ה-7 שנעדר ביפן כשהוא בריא ושלם. הילד אבד בסוף השבוע שעבר בחבל הוקאידו - אזור הררי בצפון המדינה שידוע כסביבה שבה מתגוררים דובים רבים. החיפושים זכו לסיקור כלל עולמי בעיקר בשל העובדה כי הוריו המודאגים סיפרו שהם נטשו אותו לבד באמצע היער כעונש.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הילד נמצא סמוך לכוחות צבאיים שהתאמנו באזור, במרחק של כחמישה קילומטרים מהמקום בו נראה בפעם האחרונה לפני שאבד. הוא אותר כשהוא בריא ושלם, ונשלח לבדיקות בבית חולים.

היער בחבל הוקאידו (רויטרס)

תחילה טענו ההורים כי בנם אבד בזמן שיצאו לקטוף ירקות, אבל לאחר שהשוטרים הקשו וניסו לקבל מידע נוסף על נסיבות היעלמותו, הוריו נשברו וסיפרו: "עזבנו אותו לחמש דקות כדי ללמד אותו לקח". לאחר שחזרו למקום, כך הם סיפרו, בנם כבר לא היה שם.

אביו של הילד סיפר לרשת TV Ashai היפנית שכשפנה למשטרה כדי לקבל סיוע בחיפושים, התבייש לספר את האמת. הוא הוסיף שהוא ואשתו השאירו את הילד והתרחקו בסך הכל 500 מטרים בטרם הסתובבו ושבו לאסוף אותו - אך זה כבר היה מאוחר מדי.