צרפת: נקלטו אותות מהקופסה השחורה

התפתחות בחיפושים אחר המטוס המצרי שהתרסק בים התיכון. כלי שיט צרפתי דיווח שקלט אותות מהאחת הקופסאות השחורות של המטוס שנעלם לפני כשבועיים ועליו 66 נוסעים ואנשי צוות

מטוס איגי'פט אייר - ארכיון (רויטרס)

כלי שיט צרפתי דיווח היום (רביעי) לרשויות בצרפת כי קלט אותות מהקופסה השחורה של מטוס EgyptAir שהתרסק לים התיכון לפני כשבועיים, לאחר שהמריא מפריז בדרכו לקהיר. על פי הדיווח, הספינה La Place קלטה את האות מקרקעית הים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

טיסה MS 804 של חברת התעופה המצרית המריאה מפריז ב-19 במאי כשעל סיפונה 66 נוסעים ואנשי צוות. הקשר עם המטוס אבד מעל הים התיכון ובמהלך החיפושים אחריו נמצאו שברים, חלקי ציוד וגופות, אך טרם אותרה הקופסה השחורה שעשויה לשים סוף לתעלומת ההתרסקות.

שברי המטוס שנמצאו בים

בזמן שחלף סיפקה התקשורת המצרית כמה גרסאות בנוגע לאירועים שהובילו להתרסקות. בין היתר, דווח על שריפה שפרצה על סיפון המטוס ונשמעו עוד תיאוריות שהותירו את השאלה האם מדובר בפיגוע טרור או לא - פתוחה.

ועדת החקירה המצרית טרם אימצה גרסה רשמית לנסיבות ההתרסקות וגם חלקי הגופות ושברי המטוס שנמצאו לא סיפקו תשובה חד משמעית. כעת מקווים במצרים שמציאת הקופסה השחורה וניתוח הנתונים ממנה, שצפויים להימשך כמה ימים, יספקו את התשובות.