צדק איטלקי: פיצה במקום דמי מזונות

בית המשפט באיטליה דחה את תביעתה של אישה על כך שבעלה לשעבר, שף פיצות במקצועו, מתעקש לא לשלם לה את דמי המזונות המגיעים לה, כשפעם אחר פעם ניסה לספק לה את המאכל האהוב באיטליה. "הציע לאשתו לשעבר כמות פיצות השווה בערכה לסכום אותו הוא אמור לשלם", קבע בית המשפט

אספקה סדירה של פיצה: זה מה שהורה בית משפט באיטליה לגרוש לשלם לאשתו לשעבר כדמי המזונות. בכל חודש, קבע בית המשפט, על האיש לספק לבת זוגו לשעבר פיצות בשווי של 300 אירו. על פי דיווחים בכלי תקשורת באיטליה, האישה הביעה זעם על החלטת בית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ניקולה טוסו בן ה-50 הואשם בכך שלא סיפק לגרושתו ולילדה את דמי המזונות החודשיים, כשהופיע ובידו פיצה במקום תשלום כסף. לאחר שהדבר קרה שוב ושוב, היא פנתה לבית המשפט בעיר פדואה.

השופטת בדיון קבעה כי האיש, שף פיצות במקצועו, יוכל להמשיך, במקום לשלם סכומי כסף, לספק לאישתו שעבר כמויות גדולות של המאכל האהוב באיטליה. זאת משום שנקבע כי הוא אינו מסוגל להרוויח מספיק כסף לאחר שנפגע במשבר הכלכלי ב-2008.

"הנאשם הציע לאשתו לשעבר כמות פיצות השווה בערכה לסכום אותו הוא אמור לשלם לה שמסגרת ההסכם ביניהם, אך היא דחתה את הצעותיו", כתבה השופטת בהחלטתה. עורכת דינו של האיש טענה כי פרט לכך, הוא המשיך לעמוד בכל שאר התנאים בהסכם הגירושים.