התעללות קשה בארה"ב: "הילדים הוכרחו לעבוד כמשרתים"

כתב אישום חמור מפרט כיצד במשך שש שנים ארוכות החזיקו בני זוג מניו יורק אח ואחות בתנאי עבדות, היכו אותם, לקחו את כספם ואת כספי הוריהם ואפילו נגעו בהם נגיעות בעלות אופי מיני. עורך הדין של התביעה: "כמו סיפור ילדים מפחיד"

אילוסטרציה (רויטרס)

"התייחסו לשני ילדי מהגרים כעבדים": כך עולה מכתב אישום שהוגש נגד שני בני זוג מניו יורק. על פי כתב האישום, הילדים, אח ואחות, הגיעו לביתם של בני הזוג מדרום קוריאה בשנת 2010, והוחזקו בתנאים קשים.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

"כתב האישום נשמע כמו לקוח מתוך אגדת ילדים מפחידה", אמר עורך הדין מטעם התביעה. סוק יונג פארק ובעלה יונג טאק לי הואשמו בנוסף לעבירות אחרות, בסחר בבני אדם ובסיכון קטין.

לבקשת הוריהם של הילדים, אז בני 8 ו-11, הם נלקחו על ידי בני הזוג לביתם בניו יורק בשנת 2010, ובמשך שש שנים, כך על פי כתב האישום, הכריחו בני הזוג את הילדים לעבוד כמשרתיהם. כמו כן, הם העבירו לרשות בני הזוג את הכנסותיהם מעבודות אחרות בהן עסקו.

בני הזוג אף הואשמו בכך שלקחו לכיסם סכום של כ-100 אלף דולר שהועבר על ידי הורי הילדים, כדי לכסות את הוצאותיהם ואת צרכיהם. על פי כתב האישום הילדים הוכרחו לישון על הרצפה, ללא מזרן, הוכו פעמים רבות. באחד מסיעיפי האישום אף נכתב כי בני הזוג נגעו בילדים "נגיעות בעלות אופי מיני ואינטימי".

"האישומים הללו מטרידים במיוחד, ועוד יותר כשלוקחים בחשבון את גילם הצעיר של הקורבנות", אמר עורך דין מטעם התביעה. המקרה הקשה הזה התגלה לאחר שהילדים התלוננו על התעללות פיזית לעובד בבית ספרם. עורכי דינם של בני הזוג מכחישים את האישומים וטוענים: "זה נשמע כמו סיפור אגדה כי זה בדיוק מה שזה".