מנהטן: הרוג בהופעה של הראפר T.I

אדם אחד נהרג ועוד שלושה נפצעו מירי במהלך הופעה של הרפאר T.I שנערכה אתמול בניו יורק. חוקרי המשטרה עדיין מנסים לברר את נסיבות האירוע, וכן להבין כיצד הצליח היורה להכניס אקדח למועדון שבכניסתו הוצבו גלאי מתכות

גבר כבן 33 נהרג ועוד שלושה נפצעו בירי בהופעה של הראפר T.I במנהטן אתמול (רביעי). "הדי ג'יי ניגן מוזיקה כהופעת חימום, ובדיוק כש-T.I היה אמור לעלות שמעתי שתי יריות", סיפר עד ראייה שהיה במקום, "מיד אחר כך אנשים התחילו לשעוט לכל הכיוונים. היו לפחות שלוש יריות, אבל כולם התחילו לברוח כבר אחרי השנייה", הוסיף.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

עד ראייה נוסף סיפר כי שהה באחורי המועדון, בו שהו להערכתו כאלף בני אדם, כשהבחין במריבה שפרצה מאחורי הקלעים וגלשה לבמה. לדבריו, הבחין באדם נופל, כמו מתאגרף שהוכה. "היה גוף שנפל על הבמה, מנופף בידיים", תיאר. תוך זמן קצר פרצה קטטה נוספת, הפעם בקהל, ולדבריו תוך שניות ספורות נשמעו היריות.

בעת הירי היו על הבמה שני ראפרים נוספים, Maino ו-Uncle Murda. לפי המשטרה המקומית, הירי בוצע בחדר מאחורי הקלעים בקומה השלישית של המועדון. המשטרה פתחה בחקירת האירוע, אך טרם ידוע מה היה המניע לירי ולא בוצעו מעצרים.

החוקרים החלו לראיין אנשים ששהו באירוע, וכן צופים בסרטונים שצולמו במהלך ההופעה, כמו גם בסרטונים ממצלמות האבטחה. עוד חוקרים כיצד הצליח אדם להגניב פנימה אקדח, חרף העובדה כי גלאי מתכות הוצבו בכניסה למועדון.

הראפר T.I מחזיק בעצמו בעבר פלילי, לאחר שבשנת 2009 נידון לשנת מאסר בגין חלקו בעסקת נשק לא חוקית, במסגרתה רכש שלושה כלי נשק ושני משתיקי קול. כמו כן ריצה אלף שעות שירות, והשתתף בתוכנית מציאות בה דיבר על הסכנה שבכלי נשק - אך ב-2010 נשלח שוב למאסר לאחר שהפר את תנאי שחרורו.