הבניין הלוהט: משפחה נמלטת מלהבות

משפחה רוסית נאלצה לקפוץ מהקומה החמישית הבוערת - לעיני קהל שהתאסף למטה. בתיעוד התקרית נראים החמישה קופצים זה אחר זה, תוך שהלהבות מאיימות לכלות את כל הנקרה בדרכן

תמונות מצמררות שמגיעות היום (רביעי) מרוסיה מתעדות כיצד חמישה בני משפחה נמלטים על נפשם, לאחר ששרפה פרצה בדירתם בעיר סטרונינו. בני המשפחה, אב, אם ושלוש בנותיהם קפצו מהקומה החמישית הבוערת, כשקהל של עשרות אנשים צופה בדרמה מהקרקע.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

תחילה נראית קופצת אחת מהילדות, כשהיא פורצת מבעד לעשן הסמיך ונוחתת בבטחה בידי הקהל על הקרקע. אחר כך נראית קופצת ילדה שניה לידיהם של האזרחים המודאגים מטה, שקראו לבני המשפחה: "אנחנו נתפוס אתכם".

בהמשך נראית קופצת האם אלנה ואחריה והאב ויטאלי, שיצא מהמרפסת, עמד, התפלל וקפץ מהגובה הרב. הנפילה שלו נבלמת על יד השכנים. אחרי שהבין שהוא ומשפחתו שרדו את השריפה, הביט ויטאלי לשמיים ושלח תפילה.

לא ברור מה גרם לשריפה. התקשורת הרוסית מדווחת שבני המשפחה מאושפזים כולם בבית החולים עם פציעות קלות, ומשתקמים מהחוויה הקשה. "הבעל שלי הבין שאנחנו לכודים", סיפרה האם בבית החולים. "כל הדירה התמלאה בעשן שחור והתחלנו להיחנק. יש לי ילד בן 11. בעלי אמר שחייבים לצאת למרפסת ולקפוץ, אחרת לא נשרוד את זה".