שתי ישראליות נהרגו בתאונת דרכים בשוויץ

אם ובתה שעשו את דרכן ברכב שכור מאיטליה לשוויץ נהרגו בתאונת דרכים שנסיבותיה טרם ידועות. הודעה נמסרה למשפחה ומשרד החוץ פועל כעת להשבת גופותיהן ארצה. צעיר ישראלי נוסף נהרג גם כן בתאונת דרכים במהלך טיול עם חברים בקולומביה

אילוסטרציה (swatk.com)

משרד החוץ הודיע הבוקר (רביעי) על מותן של שתי ישראליות, אם ובת, בתאונת דרכים בשוויץ. השתיים שעשו את דרכן ברכב שכור מאיטליה לכיוון שוויץ השכנה, נהרגו בתאונה שסיבותיה עדיין נבדקות. הודעה נמסרה למשפחה. עציר ישראלי נוסף נהרג בתאונה בקולומביה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול בשעות הערב התקבל דיווח במשרד החוץ על מעורבותם של ישראלים בתאונת דרכים באוטוסטרדה A2 . מבדיקה ראשונית עולה כי התאונה עצמה הייתה בקווניטו, כפר קטן לפני העיירה איירולו בחלק האיטלקי של שוויץ. הקונסול הישראלי אלי סנה שזיהה את הגופות, יחד עם יעל לוי מהמחלקה לישראלים בחו"ל, מטפלים בהבאת הגופות ארצה לצד השגרירות בשוויץ שמלווה את האירוע מקרוב.

מפת האזור בו התרחשה התאונה

עוד הודיע משרד החוץ כי צעיר ישראלי כבן 20 נפגע בתאונת דרכים בסאן אנדרס שבקולומביה במהלך טיול עם חבריו ומותו נקבע בבית החולים. הודעה נמסרה למשפחתו היום בבוקר. הקונסול הישראלי בבוגוטה, יובל שרעבי, מטפל בהעברת גופתו לישראל.