פונתה לבית החולים כשכריש מחובר לזרועה

צעירה אמריקנית מפלורידה ננשכה על ידי כריש בזמן שרחצה בים. צוותי רפואה שהוזעקו למקום נאלצו לפנותה לבית החולים כשהכריש עדיין נועץ את שיניו בידה, לאחר שלא הצליחו לפתוח את מלתעותיו - גם כשמת

הכריש על זרועה של הצעירה (SKY NEWS)

צעירה אמריקנית בת 23 מפלורידה פונתה לבית חולים לאחר שכריש זנבתן בגודל 61 ס"מ נשך אותה בעת שרחצה בחוף של בוקה רטון. צוותי רפואה שהוזעקו לטפל בה נאלצו לפנותה לבית החולים, כשהכריש עדיין נועץ את שיניו המחודדות בזרועה, אחרי שלא הצליחו לשחרר את אחיזתו החזקה במשך זמן רב - גם לאחר מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול (ראשון) בעיר החוף בוקה רטון, צפונית למיאמי, כשהצעירה שנכנסה לטבילה קצרה בים הותקפה בידי הכריש הקטן, שככל הנראה חש מאויים על ידי הרוחצים. מתרחצים ששהו בחוף חילצו את הצעירה מהמים, לאחר שהבחינו כי היא ננשכה בזרועה.

(SKY NEWS)

"הוא בקושי נשם, אבל הוא לא היה מוכן לוותר על היד שלה", אמר עד ראייה. דובר כוחות ההצלה סיפר כי למרות המראה החריג, הצעירה שמרה על קור רוח ופונתה במצב יציב לבית החולים.

כרישים זנבתנים נוהגים לשחות לעתים קרובות בקרבת החוף המזרחי של ארצות הברית. בניגוד לכרישים אחרים, הזנבתניים נחשבים לאיטיים ורגועיים, ולרוב אינם תוקפים אלא אם הם חשים בסכנה במטרד כלשהו.