מלונדון עד סידני: השוטרים רוקדים

שוטרי ניו זילנד הציבו אתגר – וברחבי העולם נענו. במקום תמונות נעדרים ותקנות חדשות, עמודי הפייסבוק של תחנות משטרה מסביב לגלובוס מתמלאים בימים האחרונים בסרטונים של שוטרים שרוקדים לצלילי השיר My Boo ומושכים יותר גולשים מאי פעם. כך זה נראה

אתגר ה-Running Man צובר תאוצה: גופי משטרה מרחבי העולם נענו בימים האחרונים לאתגר שהציבה משטרת אוקלנד בניו זילנד והפגינו את יכולתם יוצאת הדופן - לא במניעת פשע או בשמירה על הסדר, אלא בריקוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז סוף השבוע האחרון מציפים את הרשת סרטונים של שוטרים מרקדים באוסטרליה, ארצות הברית ובריטניה, ואפילו בישראל נרתמו למאמץ חיילי צה"ל שרקדו לצלילי השיר My Boo של Ghost Town DJ's.

בסרטון שהגיע מאוסטרליה גם פרשי המשטרה לא הצליחו להתאפק והחלו לרקוד, כשברקע מצטרף שוטר שמנגן בדידג'רידו. בסקוטלנד ליווה את השיר שוטר עם חמת חלילים, ובניו יורק הצטרפו השוטרים לילדים ורקדו ביחד.

במקום תמונות של נעדרים או תקנות נוקשות חדשות, עמודי הפייסבוק של תחנות משטרה מסביב לעולם התמלאו בסרטונים של שוטרים מרקדים. הסרטון שהועלה בעמוד תחנת המשטרה של "הטריטוריות הצפוניות" באוסטרליה זכה ל-5,000 לייקים ו-3,000 שיתופים בתוך פחות מ-18 שעות.