הכי גאים שיש - ברוגבי. צפו

"ג'וזי קאטס", קבוצת רוגבי דרום-אפריקנית, מסעירה את התחום בעקבות פרסום של תמונות וסרטון שבהם חברי הקבוצה מנפצים את הסטריאוטיפים וקוראים לבני הקהילה הגאה להצטרף אליהם

ה"ג'וזי קאטס", קבוצת רוגבי מדרום אפריקה שכל שחקניה הומוסקסואלים, יצאו בקמפיין חדש שהרים גבות רבות לא רק במולדתם, אלא גם בווילס ובאנגליה, באירלנד, אוסטרליה וניו זילנד. שחקני הקבוצה מבהירים שהם לא מבקשים רק לגייס שחקנים, אלא לנפץ דעות קדומות שקיימות לטענתם ב"עולם הרוגבי המאצ'ואיסטי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקמפיין שכולל סרטון וסדרת תמונות מדגמנים השחקנים סטריאוטיפים מוכרים על הומוסקסואלים. בדף הפייסבוק שלהם שם הועלו התמונות וסרטון החושף את מאחורי הקלעים של הקמפיין, נכתב: "אנחנו הג'וזי קאטס, שחקני רוגבי בעלי מחשבה חופשית ומניפים בגאווה את דגל כל צבעי הקשת ביוהנסבורג דרום אפריקה".

מנפצים דעות קדומות (דף הפייסבוק של ה JOZI CATS)


"זה לא משנה מה אתה או מה אתה, אנחנו צריכים אותך בג'וזי קאטס", נכתב מתחת לסרטון.  "אתה לא הסטריאוטיפ שמדביקים לך, יש הרבה אנשים שרוצים לצאת ולשחק רוגבי , אבל הם לא קיבלו הזדמנות לשחק עד עכשיו כי הרגישו דחויים בגלל המיניות שלהם", אמר רכז הקבוצה והזמין את אנשי הקהילה הגאה לבוא ולהתרשם.

"עשינו את זה - הראנו לאנשים שרוגבי הוא ספורט כמו כל ספורט אחר. מדובר ביכולת, בכושר, אהבה ומחויבות ואם יש לך את זה אתה יכול להצליח, בכל דבר, כולל רוגבי", הוסיף.