פנייה לבית המשפט: "אני אחותו החורגת של פרינס"

אישה הטוענת שהיא בת לאמו של הזמר המנוח, פנתה לבית משפט בארצות הברית בכדי לקבל חלק מירושתו. עורכי הדין המטפלים בעזבונו של הזמר, יאלצו כעת להתמודד עם הדרישה החדשה, זאת לאחר שאף אחד מאחיו לא הצליח למצוא צוואה שהושארה לפני מותו

פרינס (ארכיון) (רויטרס)

כשבועיים לאחר מותו של כוכב הפופ הבינלאומי פרינס, כלי התקשורת ברחבי העולם מדווחים כי אישה הטוענת שהיא אחותו למחצה פנתה לבית המשפט במיניסוטה בכדי לזכות בחלק מעזבונו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דרסל גרשמן ג'ונסון, ציינה כי נולדה לאמו של הזמר האהוב, והסבירה כי היא אחת מבעלי העניין בשאלת חלוקת עזבונו. פנייתה של ג'ונסון צפויה לעכב בהרבה את חלוקת ההון הרב שצבר פרינס בחייו, בהם גם הזכויות על יצירותיו, המוערכים בשווי של מאה מיליון דולרים.

עורכי הדין העוסקים בשאלת הירושה שהשאיר פרינס, סברו בתחילה כי שווי העיזבון יחולק שווה בשווה בין ששת אחיו של הזמר, שלא היו לו ילדים והוריו הלכו לעולמם, זאת אחרי שאף אחד מבני המשפחה לא הצליח לאתר צוואה שהוכנה מבעוד מועד. אם בית המשפט במיניסוטה יחליט לקבל את טענותיה של ג'ונסון, היא ככל הנראה תהנה מנתח מהעיזבון.

ג'ונסון מצדה, הביעה תמיהה על כך שלא נמצאה צוואה שמפרטת את נכסיו של הזמר, במיוחד לאור האינטרס האישי שלו להגן על נכסיו. בינתיים, נמשכת חקירת נסיבות מותו של הזמר, בהן בין השאר החשד שצרך כמות גדולה של סמים.