למה פצחו שוטרי ניו זילנד בריקוד?

כשהם עוצרים לרגע את שגרת יומם, בין מעצרים למרדפים, הציבו שוטרי ניו זילנד אתגר חדש לשוטרי העולם: הם תיעדו את עצמם רוקדים והעלו את הסרטון המשעשע לרשת. עכשיו הם קוראים לעמיתיהם ביתר המדינות להצטרף ליוזמה ולרקוד בתחנת המשטרה. צפו בריקוד השוטרים

 אם מישהו עוד היה צריך הוכחה לכך שהחיים בניו זילנד טובים, הנה כמה תמונות שמציגות מה בדיוק עושים השוטרים שם. בדף הפייסבוק של המשטרה המקומית נטען שבדרך כלל הם עובדים קשה בלחימה בפשע, אבל דווקא היום (שלישי) הם לקחו הפסקה לטובת כמה ריקודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים הקליטו סרטון שבו הם רקדו ריקוד לצליליו של האמן הידוע בשם Ghost Town, בשיר My Boo . ויצאו ביוזמה חדשה - #RunningManChallenge הקוראת לשוטרים ברחבי העולם - במיוחד לעמיתיהם באוסטרליה ובניו יורק - להחזיר בריקוד משלהם.

הסרטון הועלה לדף הפייסבוק של משטרת ניו זילנד ותחתיו נכתב: "אנחנו תופסים בכל יום אנשים במנוסה. עכשיו אנחנו קוראים לשוטרי ויקטוריה, הכוחות האוסטרליים, ועוד ועוד... האם אתם יכולים לעמוד בזה?". בתחנות המשטרה ברחבי העולם עדיין לא נענו לאתגר, אבל אלפי הגולשים שראו את הסרטון ודאי גרמו לפחות לחלק מהם להתחיל לחשוב על צעדי ריקוד משטרתיים.