רצח הישראלי בהונגריה: "הוכה למוות בלבנים"

כלי תקשורת במדינה מפרסמים פרטים חדשים מחקירת הרצח של אופיר גרוס מהם עולה כי הוא הוכה למוות בעזרת לבנים. לפי החשד, לאחר הרצח שני תוקפיו גנבו ומכרו את הטלפון הנייד ואת המחשב האישי שלו

גרוס ז"ל

פרטים חדשים מחקירת רצח הישראלי בהונגריה: על פי דיווחים שמתפרסמים הבוקר (שלישי) בכלי תקשורת במדינה, אופיר גרוס ז"ל שגופתו נמצאה בסוף השבוע הוכה למוות בעזרת לבנים על ידי תוקפיו, שגנבו לאחר מכן את הטלפון הנייד ואת המחשב האישי שלו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו חדשות 2 בפייסבוק

מהחקירה עולה עוד, כי שני החשודים ברצח שנעצרו בתחילת השבוע מכרו את רכושו של גרוס לאחר מותו וקברו את גופתו מתחת לפסולת בסמוך לבניין נטוש.

אתמול סיפרה אחותו של אופיר, גלי, לחדשות 2 Online כי אחיה נהרג ככל הנראה במהלך שוד. היא אמרה שאחיה שהה בהונגריה לצורכי לימודים וטיולים: "הוא גר שם כבר שנתיים, והוא עושה תואר".

"לקחו לנו פרח"

"אנחנו מחכים לעדכונים מהמשטרה, עוד לא למדנו משהו חדש", הוסיפה גלי. "המשפחה כבר חזרה מהונגריה, אבל הגופה עוד לא הוטסה לישראל ואין לנו הערכה מתי היא תגיע. אנחנו גם לא יודעים מתי הוא נהרג".

על ההתמודדות של המשפחה עם האסון אמרה: "זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות להורים, הם מתפרקים. גם אני לא יודעת איך להכיל את זה. לקחו לנו מתנה, פרח. היינו ארבעה אחים, ועכשיו אנחנו שלושה".

גלי אמרה שהיא שוחחה עם אחיה ביום האחרון בו המשפחה שמעה ממנו. "דיברנו על זה שאנחנו מחפשים דירה, שיחה רגילה", סיפרה. היא ביקשה להביע את תודתה והערכתה לישראלים הרבים שהתגייסו לסייע למצוא את אחיה לאחר שנעלם: "לכל מי שתמך, עזר, שיתף, נתן עצות - המון תודה".