"אופיר כנראה נרצח במהלך שוד"

אחותו של אופיר גרוס, הישראלי שגופתו נמצאה בהונגריה לאחר שנעדר מספר ימים, מספרת כי אחיה נהרג ככל הנראה באירוע פלילי. "המשפחה מפורקת, זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות להורים", שיתפה, "אנחנו עדיין מחכים לעדכונים מהמשטרה ההונגרית ולגופת אחי"

גרוס ז"ל

לאחר שאמש דווח בהונגריה על מעצרם של שני חשודים במעורבות בגרימת מותו של אופיר גרוס, שגופתו נמצאה בסוף השבוע ביער בסביבות בודפשט, מספרת הבוקר (שני) אחותו גלי לחדשות 2 Online כי אופיר נהרג ככל הנראה במהלך שוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו חדשות 2 בפייסבוק

גלי גרוס אומרת שאחיה שהה בהונגריה לצורכי לימודים וטיולים. "הוא גר שם כבר שנתיים, והוא עושה תואר", היא הסבירה.

"אנחנו מחכים לעדכונים מהמשטרה, עוד לא למדנו משהו חדש", הוסיפה גלי. "המשפחה כבר חזרה מהונגריה, אבל הגופה עוד לא הוטסה לישראל ואין לנו הערכה מתי היא תגיע. אנחנו גם לא יודעים מתי הוא נהרג".

"זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות להורים"

על ההתמודדות של המשפחה עם האסון אמרה: "זה הדבר הכי נורא שיכול לקרות להורים, הם מתפרקים. גם אני לא יודעת איך להכיל את זה. לקחו לנו מתנה, פרח. היינו ארבעה אחים, ועכשיו אנחנו שלושה".

גלי אמרה שהיא שוחחה עם אחיה ביום האחרון בו המשפחה שמעה ממנו. "דיברנו על זה שאנחנו מחפשים דירה, שיחה רגילה", סיפרה. היא ביקשה להביע את תודתה והערכתה לישראלים הרבים שהתגייסו לסייע למצוא את אחיה לאחר שנעלם: "לכל מי שתמך, עזר, שיתף, נתן עצות - המון תודה".

אתמול דווח כי המשטרה ההונגרית עצרה שני חשודים בני 21 ו-19 ברצח גרוס, שנעלם לפני כשבוע וחצי במהלך טיול במדינה.