דיווח: נתפסו חשודים ברצח הישראלי‎

כלי תקשורת בהונגריה מדווחים כי המשטרה המקומית עצרה שני צעירים, בני 21 ו-19, החשודים שרצחו את הישראלי אופיר גרוס. על פי הדיווחים, גופתו של גרוס נמצאה ביער - 10 ימים לאחר שמשפחתו הודיעה על היעדרותו

המשטרה המקומית: גופתו של אופיר נמצאה

הישראלי שאותר בהונגריה נרצח? שעות לאחר הדיווחים בהונגריה לפיהם נמצאה גופתו של הישראלי אופיר גרוס, אתר חדשות מקומי מדווח היום (ראשון) שהמשטרה עצרה שני בני אדם בחשד שרצחו אותו. החשודים ברצח הישראלי נעצרו אתמול ונלקחו לחקירה, ומהדיווחים עולה כי אחד מהם בן 21 והשני בן 19.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר עדכנה משטרת הונגריה את משרד החוץ כי גופתו של הנעדר הישראלי  שנעלם לפני כשבוע וחצי במהלך טיול במדינה, נמצאה ביער. גורמים במשרד החוץ אישרו כי אכן מדובר בגופתו של גרוס - זאת לאחר שזוהתה על ידי בני משפחתו.

בפעם האחרונה בה יצר גרוס בן ה-40 קשר עם משפחתו, הוא סיפר להם כי בכוונתו להתארח אצל תושב מקומי בעיר טיזסצקה. "ההורים שלי דיברו עם אופיר בפעם האחרונה ביום חמישי שעבר", סיפרה גלי אחותו לחדשות 2 Online בשבוע שעבר - עוד לפני קבלת הבשורה הקשה.

"הוא שהה בעיר אצל בחורה במסגרת 'קאוצ'סרפינג'. אותה בחורה הייתה צריכה לעזוב לבודפשט למטרות עבודה, לכן הוא חיפש מקום אחר לישון בו", סיפרה. גלי הוסיפה כי אופיר יצר קשר עם תושב מקומי שהציע לו ספה פנויה, אך היא לא יודעת האם הוא הגיע לביתו.