מילווקי: נורתה בגבה במהלך נסיעה – ע"י בנה בן השנתיים

אירוע טראגי במילווקי: אם ושני בניה הקטנים היו במהלך נסיעה שגרתית, עד שלפתע נטל הפעוט בן השנתיים אקדח שמצא מתחת למושב הנהג – וירה למוות באמו. מהחקירה עלה כי מדובר בנשק שהיה שייך לבן זוגה, ששימש כקצין ביטחון. "ראיתי רכב שנעצר באמצע הדרך שדלתו הייתה פתוחה – ואז הבחנתי בגופה", סיפר אזרח שנסע בקרבתם

ארה"ב: בן שנתיים ירה למוות באימו (חדשות 2 (אילוסטרציה))

סוף מזעזע לנסיעה המשפחתית: כאשר פטריס פרייס בת ה- 26, אם לשלושה, נסעה אתמול (רביעי) בכביש מהיר במילווקי, דבר לא רמז על מה שעמד להתרחש. בעודה נוהגת, עד שבנה, פעוט בן שנתיים, ירה בשוגג בגבה. שוטרים שהגיעו למקום מצאו אותה בזירה ללא רוח חיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יחד עם השניים נסעו גם בנה הנוסף של האם, פעוט בן שנה, ואמה של פרייס. לפי דיווחים בתקשורת המקומית, דקות ספורות לפני שהפעוט ביצע את הירי הקטלני, הוא מצא אקדח טעון מתחת למושב הנהג, מבלי להבין את תוצאות השימוש בנשק.

"ראיתי רכב שנעצר באמצע הדרך ודלתו הייתה פתוחה", סיפר ברנדון גלאס, אזרח שנסע בקרבתם. "אחר כך הבחנתי בגופה שרועה מחוץ לרכב הזה".

מהחקירה עלה כי מדובר באקדח של קצין ביטחון שהיה בן זוגה של האם המנוחה. בנוסף לאקדח באמצעותו בוצע הירי, אותר רובה אחר בתוך הרכב שכנראה היה שייך אף הוא לאותו קצין. לא נמסרו פרטים נוספים מהחקירה.

בחודש שעבר אירע מקרה דומה בפלורידה, בו אם לילד בן 4 נורתה על-ידו בגבה. בזירה נמצא רובה שהיה שייך לאיש כוחות ההצלה. כמו במקרה במילווקי, הילד בן ה-4 איתר את הנשק מתחת למושב הנהג בעוד אימו יצאה לטפל בסוס, נטל אותו וירה בה למוות.