שבע שנות מאסר לכוכב ה"ג'ינקס"

החשוד ברצח וכוכב הסדרה התיעודית "הג'ינקס" רוברט דרסט נשלח לשבע שנות מאסר בכלא פדרלי לאחר שהודה בהחזקת אקדח. בזמן המאסר ימתין להכרעת הדין בתיק הרצח שמתנהל נגדו, בו הוא ממשיך להתעקש כי הוא חף מפשע - למרות מה שנחשף בסדרה הדוקומנטרית

דרסט (רויטרס)

רוברט דרסט, כוכב הסדרה התיעודית "הג'ינקס" ומי שנאשם ברצח סוזן ברמן, נשלח היום (רביעי) לשבע שנות מאסר במסגרת עסקת טיעון במסגרתה הודה בהחזקת אקדח חרף העובדה כי היה אסיר לשעבר עליו נאסר לשאת נשק. מדובר בתיק נפרד, ודרסט עדיין ממתין להכרעת הדין בתיק הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דרסט בן ה-73 הוחזק במעצר למעלה משנה בגין החזקת האקדח, ויועבר לכלא הפדרלי בטרמינל איילנד - אותו הכלא בו נכלאו בעבר אל קפונה וצ'רלס מנסון. לדברי עורכי דינו של דרסט, בכלא ישנם את כל המתקנים הדרושים לטיפול בגבר בגילו הסובל משלל מחלות.

בעת שירצה את מאסרו, ימשיך תיק הרצח להתנהל נגדו במקביל: לפי טענת התביעה, דרסט רצח את ברמן במטרה שלא תחשוף את שידעה על היעלמות אשתו הראשונה של דרסט, קת'לין, 18 שנים קודם לכן. באותה העת הרשויות בניו יורק פתחו מחדש את תיק היעלמותה של קת'לין דרסט, דבר שהוביל לבריחתו של דרסט מהמדינה ללוס אנג'לס.

עורכי דינו של דרסט מתעקשים כי הוא חף מפשע. "הוא לא רצח את סוזן ברמן", חזרו והדגישו. עם זאת, בסיום הסדרה הדוקומנטרית אודותיו, הוקלט דרסט כשהוא מדבר לעצמו ואומר "מה עשיתי? הרגתי את כולם, כמובן" - דבר שנתפס בציבור כהודאה במעשה. בשנת 2003 זוכה מאשמת רצח בטקסס, למרות שהודה בבית המשפט כי ביתר את גופתו של שכן והשליך את הגופה.