צפו: האם איחרה, הספינה הפליגה עם ילדיה

ספינת תענוגות שהחלה את המסע חזרה לניו יורק מאיי הבהאמה יצאה לדרכה בשעה הייעודה. אחת הנוסעות, שאיחרה להגיע לנמל, מצאה עצמה לבד על הרציף בעוד שבעלה וילדיה על הספינה - ופרצה בבכי. התקרית קורעת הלב תועדה כולה על ידי נוסע על הסיפון

כשספינת התענוגות "Norwegian Breakaway" עזבה את הנמל באיי הבהאמה בדרכה חזרה לניו יורק, היא הפליגה עם נוסעת אחת פחות. אותה אישה, שנותרה מאחור כי איחרה בכמה דקות, ראתה את הספינה ועליה בעלה וילדיה מתרחקת מהמקום. היא ירדה על ברכיה ופרצה בבכי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון שצילם אחד הנוסעים שהיה על סיפון הספינה נראית האישה כורעת על ברכיה על המזח, בוכה וצועקת לעבר הספינה בתחינה שתשוב. "זה לא בסדר", נשמע הגבר שתיעד את התקרית, ונוסעת אחרת מוסיפה: "לא חשבתי שהם יעשו את זה. כנראה שטעיתי". הצלם משיב: "אמרתי לך שהם יעשו את זה. 17:30 זה 17:30, לא 17:31".

הנוסע בריידי פורבס סיפר לדיילי מייל הבריטי כי "הילדים והאבא היו על הספינה בזמן המיועד, אבל האם לא. הבעל יצא לחפש את אשתו וצוות הספינה נתן להם שהות לחזור - אבל זה לא הספיק". בסרטון נראה גבר ניגש לאישה על הרציף, אולם לא ברור אם מדובר בעובד החברה, בנוסע נוסף שנותר מאחור או שמא בעובר אורח.

למרות שסיבת העיכוב של האם לא ידועה, רבים מהמגיבים לסרטון לא מצאו בלבם רחמים על האישה. "אומרים לך שוב ושוב מתי להגיע חזרה לספינה, ולרוב זה שעה לפני שהיא באמת עוזבת - אי אפשר להאשים את הקפטן שהוא נצמד ללוחות הזמנים", כתבה מגיבה אחת, ואחר הוסיף: "העובדה שהם לא נשארו יחד, כמשפחה, משגעת לי את השכל".