"פרינס עבד 6 ימים ברצף לפני שמת"

קרוב משפחתו של הזמר המנוח סיפר לכלי התקשורת כי הוא עבד ברציפות במשך 154 שעות - ולא ישן. בסוף השבוע טען מי שהציג את עצמו כסוחר הסמים של הזמר כי הוא היה מכור למשככי כאבים: "הוא לקח סמים מאז שנות ה-80. הכדורים שמכרתי לו הם ממש כמו הרואין וספידים"

מת גם כתוצאה מתשישות? פרינס (רויטרס)

לא רק סמים, אלא גם תשישות? 4 ימים מאז נודע על מותו המפתיע של כוכב הפופ הנודע, מתגלים פרטים חדשים שעשויים לרמז על הנסיבות שהובילו לסוף הטרגי. ככל הנראה שגם מחסור חמור בשינה היה בין הסיבות שהובילו למותו של פרינס - כך לפחות טוען קרוב משפחתו.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גיסו של פרינס, מאוריס פיליפס, סיפר אמש (ראשון) לכלי התקשורת כי ככל הידוע לו, הזמר לא עצם עין לשנייה במשך יותר משישה ימים, - עד שנמצא מוטל ללא רוח חיים בביתו שבמינסוטה. "הייתי לצדו רק בסוף השבוע שעבר, הוא עבד 154 שעות ברצף ולא ישן", סיפר פיליפס.

אנשים שביקרו את הזמר מספר ימים לפני שנמצא מת סיפרו כי הוא היה נראה להם חלש וחיוור, וכי הם חשבו שהוא עדיין מתאושש מהשפעת בה לקה לאחרונה.

לכך מצטרפת ההערכה של פתולוג מומחה שסבר כי מותו של הזמר נגרם בשל מנת יתר של סמים. לכך הצטרף וידוי מפתיע מסוחר הסמים של פרינס, שחיזק את ההערכה כי זו אכן סיבת המוות. "הוא היה מכור למשככי כאבים", טען האיש ל"דיילי מייל" הבריטי. "זה היה כך מאז שנות ה-80".

"אני פגשתי את פרינס בשנת 1984 וכבר אז הוא היה מכור כבד למשככי כאבים", אמר האיש שהזדהה כסוחר הסמים שלו. "זה היה בזמן שהוא עשה את הסרט 'פרפל ריין' והוא היה ממש מכור לסוגים שונים של כדורים המבוססים על אופיום".

"הכדורים שנטל - כמו ספידים והרואין"

מעדותו של סוחר הסמים עולה כי הזמר המפורסם נהג ליטול את התרופות באופן קבוע, בנוסף לסמים כמו ספידים. "אני מכרתי לו כדורים של דיליודיד שזה משכך כאבים חזק מאוד, ואז הוא דרש גם ספידים כדי להצליח להתאושש מה'דאון' שהכדורים עשו לו", סיפר הסוחר ל"דיילי מייל" הבריטי.

"מכרתי לו את הכדורים הללו במשך כמה שנים ואז הוא פשוט התחיל לקחת רק את משככי הכאבים", אמר. לאחר מכן הסביר הסוחר על מהות הכדורים ופירט כי "הכדורים האלו למעשה מבוססים על סם שפועל כמו הרואין, הם חזקים בצורה בלתי רגילה ובאותה מידה ממכרים".