ויכוח על 3,000 ד' הוביל לטבח?

המשטרה המקומית באוהיו חושדת כי אחד מבני משפחת רודן שנטבחו ביום שישי האחרון היה מעורב בסכסוך כספי הקשור למכוניתו. במקביל נמשכים החיפושים אחר הרוצח: "מדובר באדם חמוש ומסוכן ביותר"

8 בני המשפחה שנרצחו

בארצות הברית נמשכת חקירת הטבח המזעזע בשמונה מבני משפחת רודן, שנמצאו ירויים בעיירה פייק קאונטי באוהיו בארבע זירות שונות. בשלב זה המשטרה המקומית ממשיכה בחיפושים אחר החשוד ברצח המזוויע - שהוגדר "חמוש ומסוכן ביותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החוקרים סבורים כעת כי ככל הנראה המניע לטבח הנורא הוא סכסוך כספי על מכוניתו של פרנקי רודן (20), אחד מבני המשפחה שנרצח. קרוביהם של הקורבנות העלו בפני החוקרים השערה לפיה פרנקי נהג להשתתף במרוצי מכוניות וככל הנראה הסתכסך עם אחד המתחרים על 3,000 דולר.

מלבד פרנקי נרצחו שישה מבני משפחתו: ארוסתו האנה הייזל גיליי (20) הסבתא דנה לין רודן (37), כריס רודן האב (40), כריס רודן הבן (16), גארי רודן (38) וקנת רודן (44). תינוק בן חצי שנה וילד בן 3 שרדו את הטבח.

הקורבנות נמצאו מתים בארבעה בתים באחד מרחובות העיירה. המשטרה מאמינה כי על פי הממצאים בזירות השונות, חלק מבני המשפחה נמלטו על חייהם וחלקם אף נורו בשנתם. ככל הנראה בטבח היו מעורבים לפחות שלושה יורים.