סוחר הסמים של פרינס: "הוא היה מכור לכדורים"

"מכרתי לו משככי כאבים חזקים שמתנהגים ממש כמו הרואין וספידים כדי שירימו אותו", כך טוען מי שהציג את עצמו כסוחר הסמים של הזמר פרינס שהלך לעולמו בגיל 57 בלבד. העדות המיוחדת ממשיכה לחזק את הסברה כי פרינס מת ממנת יתר. "הוא לקח סמים מאז שנות ה-80"

"מכרתי לו משככי כאבים וספידים" (רויטרס)

הזמר והאייקון פרינס שהלך לעולמו בגיל 57 בלבד הותיר את מעריציו בהלם ועורר חרושת שמועות סביב סיבת מותו. שעות לאחר שפתולוג מומחה העריך כי המוות נגרם בשל מנת יתר של סמים, ווידוי מפתיע מסוחר הסמים של הזמר מחזק את ההערכה כי אכן זאת סיבת המוות. "הוא היה מכור למשככי כאבים", טען האיש ל"דיילי מייל" הבריטי. "זה היה כך מאז שנות ה-80".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני פגשתי את פרינס בשנת 1984 וכבר אז הוא היה מכור כבד למשככי כאבים", אמר האיש שהזדהה כסוחר הסמים שלו. "זה היה בזמן שהוא עשה את הסרט 'פרפרל ריין' והוא היה ממש מכור לסוגים שונים של כדורים המבוססים על אופיום".

מעדותו של סוחר הסמים עולה כי הזמר המפורסם נהג ליטול את התרופות באופן קבוע, בנוסף לסמים כמו ספידים. "אני מכרתי לו כדורים של דיליודיד שזה משכך כאבים חזק מאוד, ואז הוא דרש גם ספידים כדי להצליח להתאושש מה'דאון' שהכדורים עשו לו", סיפר הסוחר ל"דיילי מייל" הבריטי.

סןחר הסמים של פרינס מדבר (חדשות 2)

"מכרתי לו את הכדורים הללו במשך כמה שנים ואז הוא פשוט התחיל לקחת רק את משככי הכאבים", אמר. לאחר מכן הסביר הסוחר על מהות הכדורים ופירט כי "הכדורים האלו למעשה מבוססים על סם שפועל כמו הרואין, הם חזקים בצורה בלתי רגילה ובאותה מידה ממכרים".