שני סטודנטים ישראלים שלמדו רפואה ברומניה נהרגו בתאונת דרכים

דיאא זבידי מלוד ומוחמד קרינאוי מרהט, סטודנטים לרפואה הלומדים ברומניה, נהרגו בתאונה כשחזרו לביתם ממבחן. משרד החוץ עדכן את קרוביהם. אביו של אחד ההרוגים: "שלחתי את בני ללמוד רפואה וקיבלתי אותו בארון"

שני סטודנטים ישראלים שלמדו רפואה ברומניה נהרגו בתאונת דרכים במדינה, כך מאשרים היום (שבת) במשרד החוץ הישראלי. משפחות ההרוגים, דיאא זבידי מלוד ומוחמד קרינאוי מרהט, קיבלו את הבשורה המרה יוצאו לבירה בוקרשט. אביו של זבידי אמר: "אני לא מאמין ששלחתי ילד ללמוד רפואה וקיבלתי אותו חזרה בארון". המשפחות נמצאות בקשר מתמיד עם הקונסוליה הישראלית שם, על מנת להשיב את גופותיהם של ההרוגים ארצה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממשרד החוץ עדיין לא נמסר מה גרם לתאונה הקשה התרחשה בסמוך לעיר פיאטרה ניאמץ שבמזרח המדינה. השניים, היו הדרכם חזרה לביתם בעיר יאסי שבמזרח המדינה לאחר שעברו מבחן במסגרת לימודיהם.

התאונה הקשה מגיעה פחות מחודש לאחר שצעירה ישראלית נהרגה במהלך טיול בפרו. שירה רוט, הייתה רק בת 20 במותה ועל פי פרטי החקירה היא מתה כתוצאה מחוסר בחמצן בשל הגובה הרב בו שהתה.

"תהא נשמתך צרורה בצרור החיים, ילדתי האהובה והבכורה", כתב אז אביה הלל בפוסט בפייסבוק, "אנחנו עדיין לא מעכלים. היית צריכה לחזור לחגוג איתנו את הפסח ואת יום הולדתך ה-21. מנוחתך עדן".

בהכנת הידיעה השתתף ניר דבורי.