לאחר הזוועה באוהיו: 5 הרוגים מירי בג'ורג'יה

בעוד שהחקירה אודות נסיבות מותם של 8 בני אדם באוהיו נמשכת, 5 בני אדם נהרגו מירי בג'ורג'יה, בשני אירועים שהתרחשו תוך זמן קצר. החקירה החלה וכבר יש חשוד מרכזי במעשה. נבדק האם יש קשר בין שתי התקריות

5 הרוגים מירי בג'ורג'יה (חדשות 2)

חמישה בני אדם נהרגו היום (שבת) בשני אירועי ירי בעיר אפלינג שבמחוז קולומביה, ג'ורג'יה, ארצות הברית. גורמי ביטחון חושדים באדם חמוש בשם וויין אנתוני האווס שעדיין מסתובב חופשי. לא נמסר עד כה על חשודים נוספים בביצוע המעשה. צילומים מאחת הזירות מתעדים סיור משטרתי, אך אנתוני לא אותר בהן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הירי בוצע בשעת לילה מאוחרת (שעון מקומי) בשני אזורים סמוכים בעיר הקטנה, והחוקרים מאמינים כי יש קשר בין שניהם. "אנו בעיצומה של החקירה, והמחלקה של השריף עדיין מחפשת אחר החשוד בירי", אמר קצין בכיר בכוחות הביטחון של המחוז. "עדיין לא סיימנו לבחון את שתי זירות האירוע".

ארבעה מהקורבנות נמצאו מתים בזירה אחת והרוג חמישי נמצא מת בזירה השנייה - כולם פונו בבהילות למרכז הרפואי האוניברסיטאי אוגוסטה, שם נקבע מותם באופן סופי. נסיבות מותם של כל החמישה עדיין אינן ברורות, אך על פי הערכות נראה שאנתוני הכיר את כל חמשת ההרוגים.

באותה יממה: 8 הרוגים באוהיו

שעות לפני כן אותרו בהדרגה 8 גופות של בני משפחה מורחבת בארבע זירות ביישוב פייק קאונטי שבאוהיו, חלקן של ילדים. תחילה דווח על שבעה הרוגים, וההרוג השמיני אותר בשעות הערב המאוחרות. על פי הדיווחים, ההרוגים נמצאו מונחים בבתים לאחר שנורו בשיטת "הוצאה להורג".

בתחילה ניהלו הרשויות מצוד אחר חשוד במעשה. אולם רשת CNN דיווחה מאוחר יותר כי לא מתבצעים מעצרים והיה חשש לחמוש פעיל שהיה מצוי בזירה. מאז פסק מסע הרצח, אך לא נעצר חשוד בירי.