חקירת מותו של פרינס נמשכת: "המוקד כעת - בזירת האירוע"

לאחר שנתיחת גופתו של הזמר האגדי הסתיימה וטרם שוחררו כל הממצאים הרפואיים, מנסים החוקרים להבין את מה שהתרחש בזירת האירוע ברגעים האחרונים בחייו של הזמר – אך חלק מפרטי החקירה עדיין מעורפלים

"החקירה ממוקדת בזירת המוות" (רויטרס)

חקירת מותו בטרם עת של אגדת הפופ פרינס רוג'רס נלסון נמשכה גם אתמול (שישי). נתיחת הגופה במרכז הבריאות ברמזי, מינסוטה, נמשכה 4 שעות, ודוברת המרכז מרתה ווייבר מסרה כי החשש להתאבדות נשלל על הסף. "לא נשחרר מידע נוסף עד שכל הבדיקות האפשריות יושלמו ונקבל את כל התוצאות שלהן", הדגישה בנוגע לעניין הרפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במסיבת עיתונאים להצגת תוצאות נתיחת הגופה, נמסר מהמשטרה כי "לא נמצאו עליה סימני אלימות". באשר לשמועות לפיהן מנת יתר של סם הביאה למותו של הזמר, אמרה דוברת המכון הפתולוגי כי "בשלב זה חסר מידע בנושא".

פרינס מת ביום חמישי, בגיל 57 בלבד. הוא אותר מחוסר הכרה במעלית שבאחוזתו "פייזלי פארק" במינסוטה, שם גם נמצא אולפן ההקלטות שלו, ולאחר חצי שעה של ניסיונות החייאה מצד פרמדיקים שהוזעקו למקום - נקבע מותו. אתמול הועברה גופתו של פרינס למשפחתו.

חלק מפרטי החקירה עדיין מעורפלים (רויטרס)

"הדיון נסוב על זירת האירוע"

הזמר המנוח נראה בפעם האחרונה יממה לפני שאיבד את הכרתו באחוזתו במינסוטה. כשאנשי הצוות שלו כשלו בניסיון ליצור איתו קשר במהלך יום חמישי, הם מיהרו לאחוזה, הסביר ג'ים אולסון, השריף המקומי של קארבר קנטרי, שם נמצאת האחוזה. לדבריו, לא ברור כמה זמן שכב פרינס מחוסר הכרה לבדו, אך אולסון סירב לפרט האם והיכן היו מצלמות אבטחה בסביבה.

"מכיוון שזה היה מוות של גבר בגיל העמידה, ללא עדים להתרחשות, הדיון נסוב על זירת האירוע", הסביר אולסון היכן ממוקדת כעת החקירה. "זה לא שונה ממה שאנחנו עושים בשגרה. לא תהיה אבן אחת שלא נהפוך בהמשך החקירה כדי לספק את כל המידע לציבור", הוסיף השריף. למרות זאת, הוא לא פירט אם צוותי החקירה אספו ממצאים מהזירה שיכולים להעיד על המתרחש ברגעיו האחרונים של הזמר.