האם דיוויד בלאט בדרך ל-"ניו יורק ניקס"?

ה-"ניו יורק פוסט" מדווח כי מאמן הכדורסל הישראלי הוא אחד מהמועמדים הסופיים למשרת האימון במועדון הכדורסל הנחשק בארצות הברית. על פי הדיווח, בלאט, המתמודד על המשרה לצד המאמן בראיין שואו, יזומן בקרוב לריאיון עבודה בניו יורק

בדרך לניו יורק ניקס? בלאט (רויטרס)

האם דיוויד בלאט קרוב לאחת ממשרות האימון הנחשקות בעולם? המאמן הכדורסל הישראלי שפוטר מקבוצת "קליבלנד קאבלירס" הוא אחד המועמדים הסופיים למשרת המאמן הראשי של המועדון האמריקני המפורסם ה"ניו יורק ניקס", כך דווח ב"ניו יורק פוסט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח, בלאט הוא אחד המועמדים הסופיים למשרה, לצד המאמן בראיין שואו. נשיא המועדון, המאמן האגדי פיל ג'קסון, שזכה ב-11 אליפויות בעברו, צפוי לזמן את בלאט לריאיון בניו יורק במסגרת מאמצי הקבוצה לאתר מאמן.

בלאט מונה למאמן קליבלנד לפני כשנתיים, כשבעונה שעברה זכה עם הקבוצה באליפות המזרח, והפסיד בגמר ה-NBA ל"גולדן סטייט". בעונה הנוכחית פוטר בלאט לאחר כחצי עונה, לאחר שמנהליו כי הקבוצה "הלכה אחורה" בזמן פעילותו.

ה"ניו יורק ניקס" נחשב לאחד מהמועדונים המפורסמים בספורט האמריקני. הקבוצה משחקת בהיכל המדיסון סקוור גארדן שבמנהטן, הנחשב ל"מכה" של הכדורסל. בשבוע שעבר סיימה הקבוצה עונה מאכזבת נוספת בפעם השלישית ברציפות, בה לא הצליחה להעפיל לפלייאוף.