ארה"ב: טיגריס הרג עובדת בגן חיות

מנהלי גן החיות בפלורידה היו המומים לשמוע כי סטייסי קונוויזר, האחראית הראשית על כלובי הנמרים, הותקפה על ידי הטיגריס בו טיפלה ונהרגה. "היא אהבה טיגריסים. אתה לא נכנס לתחום הזה אם אין לך את האהבה לחיות ואם אתה לא מבין את הסכנות האפשריות", מסרה דוברת גן החיות

"קראנו לה הלוחשת לטיגרסים". סטייסי בעבוד (CNN)

טרגדיה בגן החיות בפאלם ביץ' שבפלורידה: עובדת בגן החיות נהרגה אתמול (שישי) לאחר שהותקפה על ידי טיגריס. סטייסי קונוויזר בת ה-38 הייתה האחראית הראשית על תחום הנמרים כשהותקפה על ידי הטיגריס המלאי בכלובו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הודעת גן החיות, לא נראה כי סטייסי עשתה דבר מה יוצא דופן כשעבדה בביתן השינה של הטיגריס שיכול להסביר את התנהגותו. מאחר שביתן השינה נמצא מאחורי כלוב התצוגה ונסתר לעין, אף מבקר לא היה עד לאירוע הטרגי.

לאחר המתקפה ניתנו לטיגריס סמי הרגעה ורק לאחר שהשפעתם החלה, יכול היה צוות הגן להוציא את גופתה של סטייסי מהכלוב. "טיפול בטיגריסים הייתה המומחיות שלה", אמרה דוברת גן החיות.

"כולם בגן החיות אהבו אותה" (טוויטר Palm Beach Post)

"היא אהבה טיגריסים. אתה לא נכנס לתחום הזה אם אין לך את האהבה לחיות ואם אתה לא מבין את הסכנות האפשריות", הוסיפה הדוברת. "התייחסנו אליה כ'לוחשת לטיגריסים'. היא שוחחה עמם בשפה שרק הם הבינו ואני לא יכולה לתאר במילים כמה היא אהבה את הטיגריסים וכמה כולם בגן החיות אהבו אותה".

מיד לאחר שהתרחשה התקיפה נמסר לכל באי גן החיות כי הוא נסגר לשארית היום והוא פונה לגמרי ממבקרים. "הם מאומנים לחוש כי מדובר בטריטוריה שלהם", ניסה להסביר מומחה הטורפים של "אנימל פלנט". "חתולי גן חיות לרוב מרגישים הכי בנוח בביתן השינה שלהם, לכן אין זה מפתיע ששם התרחשה התקיפה. זה שובר את הלב לשמוע שדבר כזה קרה למישהי שכל כך אהבה את החיות האלו".