צפו: כשהנסיכה קייט פגשה פיל הודי

בהודו נלחמים לשימור בעלי החיים שנמצאים בסכנה כמו הפילים, הקרנפים והנמר - מאבק שנגע לליבם של בני הזוג המלכותי מלונדון שהגיעו לשמורה בצפון מזרח המדינה. השניים ערכו פגישה אישית ומלכותית עם כמה גורים ובעלי חיים שנמצאים תחת טיפול וניסיון שיקום

הדוכס והדוכסית מקיימברידג', הזוג המלכותי וויליאם וקייט, עורכים בימים אלה סיור באסיה ומפרסמים היום (רביעי) תמונות וקטעי וידאו מטיול ספארי שלדבריהם הם לא ישכחו לעולם. במהלך הסיור הם האכילו גורי פילים וקרנפים, תוך כדי למידה על הסכנות של חיי הבר בהודו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזוג המלכותי נדחסו לרכב ארבע על ארבע לטיול ספארי בשמורת קזיראנגה שבצפון מזרח הודו, כשפעילים ששומרים על חיי הפילים, הקרנפים, הנמרים וחיות אחרות שנמצאים בסכנת הכחדה ליוו את השניים. הזוג ביקש בעזרת הסיור להתגייס למען הלוחמים בתעשיית הצייד הלא חוקית.

התקשורת בבריטניה מרותקת לכל פרט מהטיול, שהחל בהודו ונמשך היום בבהוטאן: ה"דיילי טלגרף" מדווחים על סגנון הלבוש של השניים ובחירת הצבעים, כשהעובדה שקייט שברה את מנהגה ולבשה בגדים של חברה זרה - "זארה" הספרדית -  ולא בגדים של מעצבים בריטיים, כמנהגה, עוררה הפתעה.

הנסיכה קייט גם פגשה תושבים מקומיים: היא סיפרה שהיא מתגעגעת לשני ילדיה שנשארו בבריטניה והבטיחה שבפעם הבאה בהודו, היא תביא אותם איתה.