מטיילת בת 72 נעלמה במדבר באריזונה וניצלה באמצעות הכתובת HELP

אן רוג'רס נסעה לבקר את ילדיה בפיניקס יחד עם כלבה האהוב. באמצע הדרך נגמר לה הדלק וכשיצאה לחפש עזרה איבדה את דרכה ונעלמה למשך תשעה ימים. משלחות החיפוש שיצאו בעקבותיה הצליחו לאתר אותה באמצעות הכתובת שהרכיבה מענפים - גם הכלב סייע לחילוץ

אן רוג'רס בת ה-72 הייתה בדרכה לבקר את ילדיה בעיר פיניקס שבאריזונה, אך באמצע הדרך נגמר לה הדלק ורכבה נתקע. היא יצאה לחפש עזרה באזור שמורת "ההרים הלבנים" יחד עם הכלב שלה, אך השניים איבדו את דרכם ונעלמו. רכבה של רוג'רס נמצא שלושה ימים לאחר שהוכרזה כנעדרת, אך היא עדיין לא נמצאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משלחות החיפושים סרקו במשך ימים את אזור שמורת הטבע אך התקשתה למצוא את רוג'רס. הימים חלפו והמים נגמרו לה וכך גם המזון. "אכלתי צמחים מדבריים ומצאתי מים בבריכות קטנות - וכך גם הכלב שלי", סיפרה לתחנת טלוויזיה מקומית.

לאחר תשעה ימי חיפוש מאחת ממשלחות המחלצים הצליחו לאתר את הכלב של הנעדרת. הם הגיעו אליו והעלו מסוק לאוויר כדי לסרוק את השטח שבקרבתו. ממבט העל הצליחו המחלצים לראות כתובת שהורכבה מענפים ואייתה את המילה HELP - הצילו.

"ראיתי את המסוק מעלי ונופפתי לו עד שייראה אותי", סיפרה רוג'רס. "כשראיתי שהוא זיהה אותי והחל בנחיתה, התיישבתי על הקרקע והתחלתי לבכות".

הסיפור המופלא של אן רוג'רס האמריקנית התפרסם שלושה ימים בלבד לאחר שסצנה ששמורה לסרטים הוליוודיים התרחשה בגינאה החדשה. שלושה דייגים ממיקרונזיה שסירתם נסחפה נעלמו שם, וגם הם ניצלו לאחר ימים ארוכים באמצעות כתובת HELP.