אחרי 20 שנה: גולדן סטייט השוותה את השיא של הבולס

בשנת 1996 השיקגו בולס של מייקל ג'ורדן, סקוטי פיפן ודניס רודמן רשמה את העונה הטובה ביותר בתולדות ה-NBA כשניצחה ב-72 משחקים. השיא האגדי שהחזיק שני עשורים הושווה ולקרי וחבריו מגולדן סטייט יש עוד משחק אחד העונה - ואפשרות לשבור את השיא

האלופה השוותה את השיא של הבולס (רויטרס)

20 שנה אחרי - השיא יישבר?: הלילה (ראשון) שעון ישראל נרשמה היסטוריה בספורט האמריקני כשגולדן סטייט ווריורס ניצחה את סן אנטוניו ספרס 86:92 ובכך השוותה את השיא המיתולוגי של שיקגו בולס משנת 1996. סטף קרי סיים את המשחק עם 37 נקודות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השיא לעונה הטובה ביותר ב-NBA הושג לפני שני עשורים על ידי קבוצה שהפכה לאגדת כדורסל עוד בחייה ובה שחקנים שנחשבים מהטובים ביותר בכל הזמנים, בהם כמובן גם מייקל ג'ורדן, סקוטי פיפן ודניס רודמן. ה-"בולס" ניצחו 72 פעמים בעונה והפסידו עשרה משחקים בלבד, וכך גם גולדן סטייט.

הניצחון של הווריורס הלילה היה מרשים במיוחד נוכח העובדה שסן אנטוניו לא הפסידה בביתה כל העונה. הנתון הזה לא הפחיד את סטף קרי וחבריו שהגיעו, ניצחו ורשמו היסטוריה.

השיא של ג'ורדן יישבר? (רויטרס)

ההישג המרשים של הווריורס יכול אפילו להאפיל על העונה הנהדרת של ג'ורדן והבולס כשמחרתיים תפגוש גולדן סטייט בביתה את ממפיס. אם האלופה תנצח בבית היא תרשום את הניצחון ה-73 בעונה ותקבע שיא חדש.