דרש טייסת אחרת ועיכב את הנוסעים

קברניט בחברת "אייר אינדיה" ההודית לא הסכים להמריא עד שטייס המשנה יוחלף בטייסת אחרת. בינתיים, הנוסעים המתינו בתוך המטוס על מסלול ההמראה במשך יותר משעתיים

מטוס "אייר אינדיה". ארכיון

כל מי שנוסע לחו"ל נתקל לעתים בעיכובים בנמל התעופה משלל סיבות, אך נוסעי חברת התעופה ההודית "אייר אינדיה" ככל הנראה יזכרו את העיכוב שנמשך כשעתיים וחצי. הסיבה: הקברניט לא הסכים להמריא ללא טייסת המשנה החביבה עליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הטיסה שהתעכבה הייתה אמורה לצאת בזמן מהעיר צ'נאיי (מדרארס) שבהודו למאלה בירת המלדיביים. ברגע האחרון, כשהמטוס על מסלול ההמראה, דרש לפתע הקברניט כי טייס המשנה שלידו יוחלף לטייסת אחרת.

על פי הדיווחים בהודו, טרם התקרית על המסלול הגיש אותו קברניט מכתב התפטרות, מה שככל הנראה מסביר את התנהגותו. למנהליו אמר כי במידה ולא יוחלף טייס המשנה, הוא יודיע כי הוא חולה ואינו מרגיש טוב - ובכך הטיסה תתבטל לחלוטין.

המנהלים, שחששו מפני ביטול הטיסה, הזעיקו את טייסת המשנה הישר לנמל התעופה. לטייסת לקח שעתיים וחצי להגיע למטוס - בשעה שהנוסעים ממשיכים להמתין להמראה.

התקרית המשונה מצטרפת לתלונות רבות נוספות על חברת התעופה ההודית, שעל פי דוח שפורסם לאחרונה ניצבת במקום הראשון בהודו במספר הביטולים והעיכובים בטיסותיה.