תיעוד: רגע קריסת הגשר הענק בהודו

תמונות דרמטיות של קריסת הגשר בכלכותה נחשפו לראשונה, קריסה שגרמה למותם של עשרות תחת קורות הענק. התושבים סיפרו על רגעי הבהלה: "הייתי בר מזל בזמן. חשבתי אם לרדת למטה או לא כדי לשתות מיץ תפוזים ובזמן כשחשבתי על זה, ראיתי שהגשר התמוטט", סיפר תושב כלכותה

שעות ספורות לאחר התמוטטות הגשר הענק בכולכתה, מציגים הערב (חמישי) ערוצי החדשות בטלוויזיה ההודית קטע וידאו שבו רואים את העוברים והשבים, את נהגי הריקשות והמוכרים נמחצים פתאום ללא אזהרה, כשהגשר שהיה עודנו בתהליך בנייה התמוטט על הכביש הסואן. לפחות 14 בני אדם נהרגו בקריסה ויותר ממאה עדיין לכודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווחים בהודו, התושבים השתמשו בידיים חשופות כדי לנסות ולהציל את האנשים שנלכדו מתחת לקורות מלט ומתכת באורך מאה מטר. הגשר התרסק באזור מסחרי הומה אדם בכלכתה ליד פארק ג'יריש. "הבטון הונח רק אמש בחלק זה של הגשר", סיפר תושב כלכתה בשם ראמש קיג'רוואל לסוכנות הידיעות "רויטרס". המשטרה מסרה כי 78 פצועים נלקחו לבתי החולים של כלכותה לאחר האסון.

(רויטרס)

"הייתי בר מזל בזמן שחשבתי אם לרדת למטה או לא כדי לשתות מיץ תפוזים. בזמן כשחשבתי על זה, ראיתי כי הגשר התמוטט", סיפר עד הראייה. בקטע הוידאו שמשודר שוב ושוב ניתן לראות שתי ריקשות וקהל אנשים שנמחצים באחת מתחת למסה של בטון. "אנו ננקוט בכל הצעדים הנדרשים כדי להציל חיים של הלכודים מתחת הגשר שקרס" הבטיח השר הראשי (תפקיד המקביל למושל) בנרג'י ממטה שמיהר למקום אחרי האסון.