צפו: הנשיא אובמה קורע את הרחבה

ארוחת ערב דיפלומטית היא בדרך כלל אירוע די משעמם ובנאלי. אלא שנראה שבזמן שהנשיא אובמה נמצא בארוחה, יש לצפות להתפתחויות חריגות שלא תמיד תואמות לכללי הטקס. כך קרה שאובמה החליט לקום ממקומו ולרקוד טנגו עם רקדנית מקומית. ואיך הגיבה רעייתו מישל?

צריך אובמה לטנגו: נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, הספיק לסקרן ולהפתיע את כלי התקשורת ברחבי העולם במהלך שבע שנות כהונתו בבית הלבן, אחרי שבעיקר נהג לזמר ולארח אורחים בלתי שגרתיים במשכנו. אתמול, הוא חשף בפני העולם כישרון נוסף שטיפח במשך השנים - ריקוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסיומה של ארוחת ערב דיפלומטית בבואנוס איירס עם נשיא ארגנטינה, מאוריסיו מאקרי, צפה אובמה יחד עם רעייתו מישל במופע של שני רקדנים מקצועיים. כשהסתיים המופע, אובמה לא יכול היה לשבת יותר מבלי לנסות גם - והחליט לפזז על הרחבה יחד עם הרקדנית שהופיעה במקום.

אובמה רוקד טנגו (רויטרס)

מישל, הגברת הראשונה, לא נשארה חייבת - והחלה להפגין יכולות משלה יחד עם הרקדן שנותר ללא בת זוגו לריקודים. יכולות הריקוד של בני הזוג אובמה הלהיבו את הקהל שהריע להם, ולאחר כמה צעדי טנגו שביצעו - המשיכו בארוחה ובגינונים הדיפלומטיים המקובלים.

קולות בארצות הברית השמיעו ביקורות חריפות על על הנשיא אובמה שבחר להמשיך את נסיעתו הדיפלומטית החשובה לארגנטינה על רקע פיגועי הטרור בבריסל. המתמודדים הרפובליקנים טד קרוז ודונלד טראמפ קראו גם הם לנשיא אובמה לזנוח את הביקור בארגנטינה ולחזור לארצות הברית.