בקרוב: כבוד השופטת שרה פיילין

אחרי השופטת ג'ודי, האם בקרוב תחרוך את המסך השופטת שרה פיילין? המפיק של תוכנית המשפט הודיע כי הפוליטיקאית לשעבר תצלם בחודשים הקרובים פיילוט לתוכנית בה תשמש שופטת ותכריע בסכסוכים: "תשפוט בבית המשפט של ההיגיון הבריא"

פיילין. בקרוב שופטת? (רויטרס)

אחרי שהתנסתה בפוליטיקה מקומית וארצית ואחר כך הפכה לכוכבת ריאליטי, שרה פיילין מתכננת את השלב הבא בקריירה: משפט. המועמדת לסגנית הנשיא מטעם המפלגה הרפובליקנית בבחירות 2000 ואחר כך כיכבה בתוכנית מציאות על חייה, תצלם בקרוב פיילוט לתוכנית בה תשמש שופטת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המפיק לארי ליטל, האחראי לתוכנית המצליחה "השופטת ג'ודי", סיפר לאתר הרכילות TMZ כי הצילומים ייערכו כבר בחודשים הקרובים. הציפייה היא כי התוכנית, בה פיילין תכריע בסכסוכים, תצא לשוק כבר בשנת 2017, ותימכר לשידור במספר ערוצים בארה"ב ובעולם.

הבעיה היחידה? פיילין אינה בעלת הסמכה משפטית. לדברי ליטל זו לא בעיה אמיתית, שכן פיילין "תשפוט בבית המשפט של ההיגיון הבריא". הוא הזכיר כי בתפקידה כמושלת אלסקה פיילין מינתה שופטים, והדגיש כי "יש לה את הניסיון הדרוש כדי להכריע בסוגיות".

אך יש שיחלקו על הקביעה כי פיילין היא אכן דמות שמגלמת את מהות ההיגיון הבריא: מועמדותה לתפקיד סגנית הנשיא של ג'ון מקיין עוררה סערה רבה, ולאחרונה שבה לכותרות לאחר שהצהירה על תמיכתה במתמודד הרפובליקני דונלד טראמפ בהופעה מלאת התלהבות שכללה אף שימוש בגסויות.