חתולה בסטייל: גנבה עשרות תחתונים מגברי השכונה

במשך חודשיים התגנבה החתולה בריגית לבתיהם של גברים בשכונת מגוריה בניו זילנד. היא נכנסה לארונות הבגדים ובתוך חודשיים צברה עשרות תחתוני גברים בביתה. בעליה מנסים להשיב כעת את השלל האבוד לתושבי השכונה: "היא פיתחה טעם מיוחד"

זהירות! חתולה בארון הבגדים. במשך חודשיים אספה בריגית, חתולה מניו זילנד, פריטי לבוש של גברים בשכונת מגוריה, וכיום היא מחזיקה בכ-60 זוגות תחתוני גברים בביתה. "אלו רק הפריטים שהיא שמרה לעצמה", כתבה בעליה של החתולה שרה נתן, במכתב שהפיצה בתיבות הדואר בשכונה ובו קריאה לתושבים לקבל את בגדיהם בחזרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתן טענה כי החתולה התגנבה בלילות פעם אחר פעם לבתיהם של התושבים למטרות האיסוף. "זה מאוד מוזר, אך מדובר בבגדי גברים בלבד", ציינה נתן במכתב והדגישה כי החתולה פיתחה טעם מיוחד. לצד התחתונים, אספה החתולה גם גרביים ואף כמה זוגות מכנסיים.

נתן סיפרה כי בעבר הרחוק יותר אספה בריגית פריטי הלבשה תחתונה של שני המינים, אולם בחודשיים האחרונים - בחרה החתולה בתחתוני גברים בלבד. "זו אובססיה. לא עובר לילה מבלי שהיא חוזרת הביתה עם פריטים שונים", כתבה נתן.

כאשר נתן בחרה לשתף את עלילותיה של חיית המחמד מהחודשיים האחרונים בפייסבוק ביום שישי שעבר - היא זכתה למאות תגובות ושיתופים. רובם, במפתיע, השתעשעו מהתגלית במקום להאשים אותה במעשים.

נתן ניסתה להרגיע את התושבים שלא הבינו מה גרם להידללות במגירות התתונים שלה, על אף שרובם לא הגיבו לפרסום. היא אף שיבחה את כולם וציינה שהתחתונים והגרביים שאספה החתולה - הגיעו נקיים לגמרי. "התחושה היא כאילו הבגדים עברו כביסה ברגעים אלה"', ציינה.