צפו: מפגינים נגד טראמפ הותקפו בעצרת תמיכה במועמד

צעיר וצעירה לבושים בגדים בצבעי דגל ארה"ב הגיעו לכנס תמיכה במועמד הרפובליקני בטוסון אריזונה ועוררו מהומה. הצעיר הניף כרזה בגנות טראמפ, בזמן שחברתו עטתה עליה מסכה של ארגון ה-KKK והצדיעה במועל יד. בזמן שהשניים לוו החוצה על ידי המאבטחים, אחד מתומכי טראמפ תקף את הגבר בבעיטות ובאגרופים

אלפי אמריקנים השתתפו אמש (שבת) בעצרת בחירות של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ. דבריו של המיליארדר השנוי במחלוקת, כמעט תמיד מעוררים סערות, אלא שהפעם הוא לא היה במרכז האירועים - בשל אירוע אלימות קשה שהתרחש ביציעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הכל התחיל כאשר לעצרת תומכי טראמפ הסתננו גבר ואישה שקראו קריאות נגד המועמד. השניים לבשו בגדים בצבעי דגל ארה"ב ואחד מהם הניף כרזה עליה מופיע פרצופו של טראמפ והכיתוב "רע לאמריקה".

האישה שליוותה את חברה שהניף את הכרזה, חבשה עליה מסכה המזוהה עם ארגון הקו קלוקס קלן הגזעני והצדיעה במועל יד. השניים נעצרו מיד על ידי אנשי האבטחה והשוטרים ולוו אל מחוץ לאולם.

הפעם גנבו לטראמפ את ההצגה (רויטרס)

כאשר המאבטחים עלו יחד עם החשודים במעלה היציע, אחד הצופים איבד את עשתונותיו ותקף את הגבר שנופף בכרזה. הוא הכה אותו באגרוף לפחות פעם אחת ובעט בו כשהוא שוכב על הרצפה מספר פעמים נוספות. השוטרים במקום עצרו גם אותו ולקחו אותו לחקירה.