62 הרוגים בהתרסקות מטוס ברוסיה

המטוס של חברת "פליי דובאי" התרסק בשעה שניסה לבצע נחיתה בנמל התעופה הרוסי. איש לא ניצל מההתרסקות הקטלנית. מחברת התעופה וחברת "בוינג", יצרנית המטוס, נמסר כי הן אוספות נתונים אודות המקרה

מטוס נוסעים ועליו 62 בני אדם שהיו בדרכם מדובאי התרסק הבוקר (שבת), בשעה שניסה לנחות בשדה תעופה רוסטוב און-דון שבדרום רוסיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השר למצבי חירום ברוסיה דיווח לטוויזיה המקומית כי 55 הנוסעים ושבעת אנשי הצוות נהרגו בהתרסקות מטוס הבוינג 737-800 של חברת "פליי-דובאי".

זירת ההתרסקות, הלילה (רויטרס)

"המטוס נגע בקרקע והתרסק לחתיכות", מסרה ועדת החקירה שהוקמה ברוסיה. עדי ראייה דיווחו כי ראו פיצוץ גדול, או "כדור אש" בשעת ההתרסקות.

זירת ההתרסקות, הבוקר (רויטרס)

"אנו מודעים לתקרית בה מעורבת טיסה FZ981 מדובאי לרוסטוב און-דון", נמסר מדוברות חברת התעופה. "אנו מבצעים חקירה של נסיבות המקרה ועוסקים באיסוף פרטים נוספים. נפרסם עדכון בשעה שיהיה בידינו יותר מידע", הוסיפו. גם מחברת "בוינג" נמסר כי הם בשלב איסוף המידע.

ממצאים ראשוניים מעידים כי המטוס ביצע כמה נסיונות נחיתה וסיבובים סבבי נמל התעופה, לפני הנסיון הקטלני האחרון בו התרסק. טרם נקבע מה גרם להתרסקות אך כתבים מקומיים מצביעים על מזג האוויר הבעייתי שכלל רוחות חזקות, כגורם אפשרי.