טראמפ לעג לקלינטון - ופגע בפוטין

דונלד טראמפ לא נח: אחרי הנצחונות ביום שלישי האחרון ואחרי שאיים על המפלגה הרפובליקנית במהומות, מתפנה המתמודד המוביל לתקוף את קלינטון - ולעצבן את מוסקבה. המיליארדר המוחצן העלה לאינסטגרם סרטון בו הוא מציג את יריביה של ארה"ב - דאע"ש ופוטין - ואת הילרי נובחת ככלב בתגובה. את הקרמלין זה לא הצחיק בכלל

דונלד טראמפ, שכבר הצליח לעצבן את הדמוקרטים ואת הממסד הרפובליקני, מרגיז עכשיו גם את מוסקבה: איל הנדל"ן הניו יורקי העלה לאינסטגרם סרטון שמטיל ספק ביכולת של יריבתו מהמפלגה הדמוקרטית הילרי קלינטון להתמודד עם יריביה של ארה"ב, בהם דאע"ש ורוסיה. בהנהגת ולדימיר פוטין.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה המנהיג הרוסי מפיל יריב במסגרת אימון ג'ודו, כמו גם פעיל דאע"ש מחזיק נשק. בתגובה, לכאורה, לשני האיומים מוצגת קלינטון כשהיא נובחת כמו כלב - ופוטין צוחק בתגובה. דובר הקרמלין דמיטרי פסקוב אמר שראה את הקליפ ואינו בטוח אם גם פוטין נחשף אליו, אך אין ספק כי "עמדת הממשל הרוסי שלילית" לגביו.

פסקוב אמר כי "זה סוד גלוי שדמוניזציה של רוסיה וכל מה קשור אליה הוא, למרבה הצער, מהלך חובה במערכת הבחירות של אמריקה. אנחנו תמיד מצרים על כך, ומבקשים שתהליך הבחירות האמריקני ייערך ללא אזכור כזה של ארצנו".

טראמפ אמר בעבר כי אם ייבחר לנשיאות בכוונתו לנהל מערכת יחסים טובה עם רוסיה. בנוסף, הוא החמיא פעמים רבות לפוטין על כך שהוא מנהיג חזק שעושה לא אחת צחוק מההנהגה האמריקנית הנוכחית. גם ולדימיר פוטין החמיא בעבר לדונלד טראמפ: במסיבת עיתונאים שנתית שנערכה זמן קצר לפני חג המולד, פוטין תיאר את טראמפ כאדם "צבעוני מאוד ואינטליגנטי".